اجتماعی

دیدار مشترک مدیرعامل شرکت ساماندهی و مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی

🔹نشست مشترک سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و شادی مالکی مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران به منظور برقراری همکاری‌های دوجانبه برگزار شد.
🔹به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، سعید بیگی در خصوص این نشست اظهار کرد :۲۶ مرکز معاینه فنی در سطح پایتخت فعالیت دارد و فرصت‌های همکاری و اجرای پروژه‌های مشترک با این ستاد فراوان است.
🔹وی با تاکید بر لزوم امکان سنجی و ارزیابی ظرفتیت‌های دو جانبه برای گسترش‌همکاری‌ها ادامه داد: ظرفیت‌ موجود در این ستاد در کنار ارتباطات و تعاملات شرکت ساماندهی با اصناف و اتحادیه‌های مرتبط با خدمات خودرویی می‌تواند به خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان منجر شود.
🔹وی تصریح کرد: همکاری و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی در مراکز همگانی خرید و فروش خودرو شرکت ساماندهی قابل تبدیل به پروژه مشترک و کارآمدی است که باید بررسی‌های دقیق درباره آن انجام شود.
🔹شادی مالکی، مدیر عامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی نیز در این نشست بر ظرفیت‌های مشترک تاکید کرد و گفت: ستاد معاینه فنی قابلیت ارائه خدمات دیگری هم به شهروندان را دارد‌ و می‌تواند در همکاری با شرکت ساماندهی و مراکز همگانی خرید و فروش خودرو کارآمد باشد البته چگونگی این همکاری باید کارشناسی شود.
🔹️ در پایان این نشست مقرر شد برای بررسی وضعیت موجود و شرایط اجرای پروژه‌های مشترک بازدیدی با حضور مدیران مرتبط هر دو‌حوزه از مراکز زیر مجموعه آن‌ها انجام‌ شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن