اجتماعی

برگزاری همایش ارزیابی شهرداران نواحی پایتخت در ایمن سازی شهر تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه در فصل سرما آمار آتش سوزی ها حدود ۴۰ درصد افزایش پیدا می‌کند، گفت: اگر از موضع پیشگیری به این موضوع نگاه و عمل کنیم، در واقع ۴۰ درصد خسارات ناشی از این موضوع و هزینه سازمان آتش نشانی کاهش پیدا خواهد کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین ، دومین همایش ارزیابی شهرداران نواحی پایتخت در ایمن سازی شهر تهران با حضور مهندس حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، دکتر عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، دکتر حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، دکتر مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران، دکتر علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و برخی از شهرداران مناطق ۲۲ گانه و نواحی برگزار شد.

در این همایش حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار قاسم سلیمانی و شهدای حادثه تروریستی کرمان همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و شهید قریب رضا دارابی که در عملیات مهار آتش سوزی به شهادت رسید، گفت: فلسفه حضور ما تاکید بر ایمنی است که منجر به حفظ جان شهروندان خواهد شد.

وی افزود: باید در مقابل مسئولیت خود پاسخگو باشیم چرا که خداوند متعال از ما سوال خواهد کرد. سازمان‌ آتش‌نشانی امروز معروف به کار جهادی است و همیشه من از این موضوع تقدیر کرده ام. از مدیر عامل سازمان آتش نشانی انتظار داریم با اقدامات لازم تا پایان امسال تعداد ساختمان های پر خطر را به صفر برساند.

نظری با بیان اینکه در فصل سرما آمار آتش سوزی ها حدود ۴۰ درصد افزایش پیدا می کند، ادامه داد: اگر از موضع پیشگیری به این موضوع نگاه کنیم و عمل کنیم، ۴۰ درصد هزینه سازمان آتش نشانی و خسارات ناشی از این موضوع کاهش پیدا خواهد کرد.

 

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=100832
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن