گیلان

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان گیلان به مناسبت روز جهانی نابینایان

مریم بخشی-مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در پیامی روز ملی پارالمپیک و روز جهانی نابینایان را تبریک گفت.

به گزارش تفاهم آنلاین، متن این پیام بدین شرح است:

روز ملی پارالمپیک و روز جهانی نابینایان از جمله روزهایی است که می‌توان نام‌هایی از جمله روز ملی توانستن، روز ملی اراده و روز ملی امیدواری را نیز بر آن نهاد.

آنچه امروز را برای جامعه ایران مهم می‌سازد، افتخاراتی است که ورزشکاران پارالمپیکی برای این مرز و بوم رقم زده اند. در ادوار گذشته بازی های پارالمپیک و پارا آسیایی، پرچم سه رنگ ایران با اراده و عزم این دلیر مردان و دلیر زنان بارها به اهتزار درآمده و آنها مایه افتخار وطن شده‌اند.

ایران به ورزشکاران پارالمپیکی خود افتخار می‌کند و ۲۴ مهر روزی است که به آنان تعلق دارد. افرادی که با وجود مشکلات و سختی‌هایی که بر سر راهشان قرار دارد، با تکیه بر عزم، اراده و امیدواری، موانع را پشت سر نهاده و برای کشورشان افتخار آفریده‌اند.

بر این روز می‌توان نام‌های دیگری چون روز ملی توانستن، روز ملی اراده و روز ملی امیدواری، گذاشت. چون آنها در سال‌های گذشته نشان داده اند که با اراده و امیدواری، توانسته‌اند به قلل موفقیت و افتخار دست یابند.

ضمن تبریک روز ملی و هفته پارالمپیک، به ورزشکاران، قهرمانان و افتخارآفرینان معلول و جانباز کشورمان و خصوصا ورزشکاران گیلانی که سرمایه ملی محسوب می شوند، به این عزیزان خدا قوت گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون برای جامعه ورزشی معلولان وجانبازان مسئلت می نمایم و امیدوارم توفیقات و درخشندگی جامعه پارالمپیک ایران و گیلان هم چون گذشته و حتی بهتر از آن مایه غرور و افتخار ایران اسلامی در سراسر دنیا شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در ادامه پیام عنوان کرد ، امام علی (ع) فرموده اند : چشم ها هرگز خداوند را نمی بیند ولی دل ها با ایمان درست خدا را می یابد.

روز عصای سفید آینه ای است که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تأمل و تفکر دیگران می گذارد .
با تبریک این روز به جامعه بزرگ روشندلان ، سلامت و سعادتمندی همه نابینایان و کم بینایان و بویژه عزیزان ورزشکار و جامعه بزرگ ورزش نابینایان و کم بینایان استان گیلان که در کسب مقامهای متعدد در کشور پیشرو هستند را از درگاه حق تعالی مسئلت دارم.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن