بانک-بیمه-بورس

مدیرعامل بیمه البرز تاکید کرد:درخشش صنعت بیمه در دولت سیزدهم

مدیرعامل بیمه البرز در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به صنعت بیمه دارد، گفت: به استناد آمارها و تحولات ایجاد شده، صنعت بیمه کشور از آغاز فعالیت دولت سیزدهم تا کنون عملکرد درخشانی داشته و تلاش های این صنعت در مسیر ارتقای سطح رفاه عمومی و امنیت ‎ اقتصادی جامعه ستودنی است.

موسی رضایی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری به سوریه و انعقاد تفاهمنامه های اقتصادی گفت: یکی از این تفاهنامه ها تاسیس شرکت مشترک بیمه ای ایرانی- سوری بود که بلافاصله مقدمات تاسیس آن با انتخاب بیمه البرز بعنوان راهبر صنعت بیمه در این حوزه انجام شد و با فعالیت های شبانه روزی مدیران بیمه ی البرز در خصوص ایجاد دو شرکت مستقیم و اتکایی امروز شاهد آغاز بکار آن هستیم.

بگفته وی در راستای عملیاتی شدن این تفاهمنامه،مدیران ارشد دولتی تمام قد پای کار بودند و از طرف دیگر مدیران بیمه البرز همت و تلاش خود را بکار بستند تا با توسعه فعالیت های بین المللی، رشد و اعتلا هرچه بیشتر صنعت کشورمان را سبب شوند.

موسی رضایی ادامه داد: صنعت بیمه از اهرم های مهم اقتصادی است و تقویت زیرساخت های الکترونیکی آن به ویژه هوشمندسازی و تسهیل خدمات بیمه ای در بستر فناوری اطلاعات، ضریب نفوذ بیمه را در قانون برنامه توسعه امکان پذیر خواهد کرد. در همین راستا بیمه البرز تا پایان سال جاری طرح هوشمندسازی خدمات بیمه ای خود را به اجرا درخواهد آورد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97009
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن