مناطق آزاد-گردشگری

ابراز رضایت فعالین اقتصادی از تغییرات مدیریتی در منطقه آزاد انزلی

انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی با ارسال نامه‌ای خطاب به مرتضی بانک - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از انتصاب سیدمهدی نقوی به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش تفاهم آنلاین، در این نامه که به امضای اصغر امانی – رئیس انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی رسیده آمده است که اصلاحات به عمل آمده در سازمان منطقه آزاد انزلی، نشانگر عزم جدی دولت محترم و شخص جنابعالی در انجام دقیق وظایف مناطق آزاد و اولویت دادن به برنامه‌های زیربنایی است.

در این نامه همچنین از تلاش‌های محمدولی روزبهان – مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد انزلی قدردانی کردند.

انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی در این نامه ضمن تشکر از انتصاب مسیدمهدی نقوی به عنوان سرپرست سازمان و بازگشت امین افقی به معاونت امور بندری و حوزه خزر ، این اقدام را در زمینه پیوندهای تجاری و اقتصادی در کریدور شمال-جنوب و چین-قزاقستان-بندر کاسپین موثر دانستند.

از سوی دیگر جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه آزاد انزلی نیز با صدور پیامی انتصاب سرپرست سازمان را باعث شور و شعف در جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه عنوان کرده و توفیقات روزافزون آقای نقوی را از خداوند منان خواستار شدند.

شایان ذکر است که  پیش از این و در نخستین روز کاری سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، نشست مشترکی مابین اعضای هیأت مدیره و معاونین و مدیریت‌های تخصصی سازمان با فعالین بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران منطقه در خصوص بررسی سازوکارهای تعامل و همکاری بیشتر در مسیر هم‌افزایی به منظور دست‌یابی به اهداف توسعه‌ای منطقه تشکیل شد و در آن راهکارهای برون‌رفت از برخی مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سرمایه‌گذاران آمادگی خود را برای گسترش همکاری‌ها مورد تأکید قرار دادند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن