استان ها

فرمانده سپاه کربلا:مشکل آب در مازندران  رفع می شود

فرمانده سپاه کربلا گفت: با اجرای پروژه های آبرسانی در قالب قرارگاه حضرت امام حسن مجتبی (ع) مشکل کمبود آب استان تا سه سال آینده رفع می شود.

به گزارش تفاهم آنلاین ، سردار سیاوش مسلمی صبح سه شنبه در حاشیه بازدید از نیروگاه نکا اذعان کرد: یکی از نادرترین شغل‌هایی است که با آحاد مردم، اقشار و صنوف با واسطه و بی واسطه سرکار دارد و همچنین نوع محصولی که تولید می‌شود بسیار با ارزش و حیاتی است و اگر خدای نکرده در طی یک اتفاق همه واحدهای نیروگاه از کار مختل شود چه اتفاقی می‌افتد و خیلی از صنایع و اقشار مورد تهدید قرار می‌گیرند در واقع ماهیت و وجودشان تحت شعاع قرار می‌گیرد.

وی کار پرسنل نیروگاه را کار جهادی و بزرگ خواند و اظهار کرد: این یک کار جهادی و بزرگی است که ما امروز باید از بعضی اقدامات مراقبت کنیم. اقداماتی که شما متصور هستید و احتمال داده می‌شود بنابراین باید به حوزه مسئولیتی خودمان، نسبت به این مسئله اشراف داشته باشیم.

سردار مسلمی مراقبت و هوشیاری را از همه پرسنل نیروگاه مطالبه نمود و بیان داشت: در اینجا می‌بایست یک امنیت پایدار برقرار باشد به واسطه نوع محصولی که تولید می‌شود و جایگاهی که در حوزه صنعت در استان مازندران دارد لذا امنیت صدر صدی مورد انتظار است.

وی یکی از مأموریت‌های سپاه در مجموعه استان را کمک به صنعت دانست و افزود: اگر در صنعتی مشکلات فنی و مسائلی از این دست به وجود بیاید ما در مجموعه سپاه تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم آن مشکل را رفع رجوع کنیم.

عقد قرارداد ۶۰ هزار میلیاردی برای کارهای عمرانی

فرمانده سپاه کربلا از قرارداد ۶۰ هزار میلیاردی جهت کارهای عمرانی خبر داد و گفت: در قرارگاه امام حسن مجتبی در سال گذشته، باحضور سردار آبرومند که «نماینده ریاست جمهور و آقای قالیباف» هستند قراردادی بین دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی در کشور و استاندار بسته شد و در واقع چیزی در حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان کارهای عمرانی تفاهم شد.

وی برخی از حوزه‌های مأموریتی سپاه را نام برد و تصریح کرد: در حوزه‌های مسکن، اشتغال، رودخانه‌ها، آببندان‌ها، برق و خانه‌های محرومین همه اینها مباحث کاری ما هستند که به عنوان یکی از مأموریت‌های سپاه قرار گرفته است که ما باید آنجا ورود پیدا کنیم تا مردم دچار مشکل نشوند و به ایجاد امید در مردم کمک کرده باشیم و با هدف دشمن که القای ناامیدی در سطح جامعه است مبارزه کنیم.

سردار مسلمی گفت: در حوزه راه در قسمت بالادست و روستایی حدود ۱۵۰۰ کیلومتر راه احتیاج است که ۵۰۰ کیلومتر آسفالت و هزار کیلومتر هم تأمین زیرساخت و آسفالت است و همچنین تا هم اکنون چیزی در حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان در حوزه آب اختصاص یافته است که هزار و ۳۵۰ روستا در استان مازندران شناسایی شده و در قرار گاه امام حسن مجتبی قرار گرفته و هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان از این محل قرارگاه بودجه تخصیص داده شده که ما ظرف سه سال آینده مشکل آب را در استان مازندران برطرف کنیم.

وی باتوجه به اصل ۱۵۰ قانون اساسی که به مأموریت سپاه اشاره شده است اذعان داشت: ما در مجموعه سپاه اندازه یک دولت مسئولیت داریم و همه جا می‌بایست خودمان را آماده کنیم تا به عنوان یک بازو در کنار دولت باشیم و امروز ما تماماً خودمان را وقف مردم کرده‌ایم و به این، ارزش قائل هستیم.

سردار مسلمی تصریح کرد: امروز ما باید به اهمیت صنعت برق توجه کنیم چه در حوزه گسترش شبکه چه در حوزه تولید برق. گسترش شبکه بسیار حائز اهمیت است که ما هم در حال کمک رسانی می‌باشیم و ما را به عنوان یک نیروی کمکی بدانید و به اینکه کنار شما باشیم و خدمتگزاری کنیم مفتخریم.

فرمانده سپاه کربلا در پایان از همه دست اندرکاران و زحمت کشان این عرصه تقدیر و تشکر نمود و گفت: این نیروگاه قدمگاه شهدا است چیزی در حدود ۳۵ شهید عزیز هم در عرصه دفاع مقدس و هم در سه مرحله بمبارانی که در اینجا شکل گرفته تقدیم انقلاب شده است لذا این جایگاهی که شما هستید قدمگاه شهداست و افتخار می‌کنیم که در قدمگاه شهدا حضور پیدا کردیم.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=103076
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن