بانک-بیمه-بورس

سامانه برخط ثبت خسارت بدنه خودرو بیمه البرز رونمایی شد

در آیینی با حضور رییس کل و هیات عامل بیمه مرکزی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه البرز از سامانه برخط ثبت خسارت خودرو این شرکت رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، رییس کل بیمه مرکزی با گرامیداشت هفته دولت و با اشاره به عملکرد مناسب بیمه البرز در استفاده از فناوری های هوشمند و پیشگامی در این حوزه ضمن قدردانی از هیات مدیره و کارکنان این شرکت، گفت: مشتری مداری، جلب و حفظ اعتماد مردم جزو سیاست های اصلی بیمه البرز بوده و راه اندازی سامانه برخط ثبت خسارت بدنه خودرو این شرکت نیز تاییدی بر رویکرد مشتری مداری بیمه البرز است. همچنین موسی رضایی- مدیرعامل بیمه البرز نیز در این مراسم با اشاره به خلق محصولات جدید بیمه‌ای مبتنی بر نیاز مشتری و بازار در بیمه البرز گفت: طراحی و اجرای بیمه‌ نامه شوکا در همین راستا عملیاتی شده است. وی در ادامه افزود: در سه ماهه گذشته بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان فروش این نوع بیمه نامه را داشته ایم و تا پایان سال رقم مطلوبی در فروش بیمه های زندگی خواهیم داشت و در میان سه شرکت اول فروش بیمه زندگی قرار خواهیم گرفت. مدیرعامل بیمه البرز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و دولتمردان فقید انقلاب اسلامی، هدف از راه اندازی سامانه برخط ثبت خسارت بدنه خودرو را خدمتگزاری مطلوب به هموطنان و بیمه گزاران عنوان کرد و گفت: تمامی فرایند ثبت برخط (آنلاین) خسارت بدنه خودرو در چند دقیقه انجام می شود.

موسی رضایی همچنین از تصویب افزایش سرمایه بیمه البرز از ۳۵۰۰ به ۷۰۰۰ میلیارد تومان از سوی هیات مدیره این شرکت خبر داد و گفت: با این افزایش سرمایه، بیمه البرز بزرگترین شرکت بیمه خصوصی به لحاظ سرمایه و توانگری مالی در صنعت بیمه خواهد شد. نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز تاسیس دو شرکت بیمه به نام های مودت در حوزه بیمه های مستقیم و شرکت بیمه سلام در حوزه بیمه های اتکایی در سوریه و با مشارکت صنعت بیمه آن کشور را از جمله برنامه های بین المللی در دست اجرا عنوان کرد که در آینده ای نزدیک کار خود را با هدف ارائه خدمات بیمه ای به سرمایه گذاران ایرانی و زائران حرم حضرت زینب(س) وهمچنین اماکن متبرکه آغاز خواهد کرد. موسی رضایی اشاره ای هم به وضعیت فروش شوکا و پورتفوی این محصول داشت و افزود: خوشبختانه شبکه فعال فروش بیمه البرز توانسته است در کم تر از سه ماه بیش از 500 میلیارد تومان پورتفوی جذب کند. در پایان این مراسم با ثبت برخط خسارت بدنه خودرو یکی از بیمه گزاران بیمه البرز ازاین سامانه رونمایی شد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97467
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن