اجتماعی

در بازدید معاون خدمات شهری شهرداری تهران از منطقه ۶ تصویب شد؛ از مرمت و بازسازی میدان انقلاب تا احداث بازار میوه و تره بار و جایگاه های سوخت کوچک مقیاس

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید  از منطقه ۶ مصوباتی را در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری به تصویب رساند.
به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، حسین نظری در پویش “قرار خدمت ” که با حضور جعفری مدیرکل امور خدمات شهری، مختاری مدیر عامل سازمان  بوستان ها، شرفی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند، بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی، حلیا سادات حسینی سرپرست اداره کل محیط زیست، صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی، رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان و مدیران ارشد حوزه خدمات شهری در ساختمان شماره ۴ منطقه ۶ برگزار شد؛ پس از استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که توسط فرزاد هنرور  معاون خدمات شهری منطقه ۶ ارائه شد، گفت: در حوزه خدمات شهری خدمت به مردم و کارمحوری را سرلوحه اقدامات و فعالیت های خود قرار دهید و با تلاش، پشتکار و سعه صدر کارها را پیش ببرید.
نظری در ادامه گفت: منطقه ۶ یکی از مناطق مهم، کلیدی  و پر ازدحام شهر تهران محسوب می شود که اکثرا دارای کاربری تجاری، دانشگاهی و به نوعی بورس انواع محصولات مختلف محسوب می شود. بی شک خدمات رسانی در چنین منطقه ای کاری بس دشوار است. از اینرو از یکایک مسئولین این منطقه در حوزه های مختلف خدمات شهری قدردانی می کنیم.
وی در ادامه بر ضرورت مرمت میدان انقلاب پرداخت کرد و گفت: طرح مرمت و بازسازی گنبد، آبنما و روشنایی میدان انقلاب پس از بررسی نهایی در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گیرد.
نظری با تاکید بر افزایش سرانه های خدمات در این منطقه گفت: با توجه به فقدان بازار میوه و تره بار در ۳ محله بهجت آباد، بلوار کشاورز و دانشگاه تهران بودجه لازم جهت تملک ملک واجد شرایط در راستای احداث بازار میوه و تره بار در مکان های فوق اختصاص یابد.
وی به ضرورت ساماندهی دستفروشان تقاطع خیابان ولیعصر (عج) اشاره کرد و گفت: با توجه به اجرای طرح بهاران خدمت و در پیش رو بودن ایام نوروز  ساماندهی دستفروشان و بساط گستران در این محل در دستور کار  منطقه، شرکت شهربان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران قرار گیرد.
همچنین با دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران موضوعاتی چون روشنایی میدان ولی عصر (عج)، احداث جایگاه سوخت در منطقه با اولویت جایگاه های سوخت کوچک مقیاس در نقاط تعیین شده، تخصیص اعتبار جهت احداث اسکان کارگری در این منطقه، نورپردازی پل های سواره رو و عابر پیاده، مرمت پل های مکانیزه ، ساماندهی و بازپیرایی محور کریمخان و بلوار کشاورز، ایجاد پرچین سبز در نقاط تعیین شده منطقه و… به تصویب رسید.
گفتنی است مهندس حسین نظری و هیات همراه در جریان این بازدید چند ساعته پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام آرمیده در فاطمیه بزرگ تهران از  نقاطی چون میدان انقلاب، میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز، میدان هفت تیر و… بازدید کردند و در پایان مصوباتی در خصوص موضوعات مختلف و مورد درخواست این منطقه در حوزه خدمات شهری به تصویب رسید.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=91041
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن