هرمزگان

تعميرات اضطراري خط لوله در گرما و شرجی بندرعباس به پایان رسید

مدير منطقه 6 عمليات انتقال گاز از پايان تعميرات اضطراري خط لوله انتقال گاز 22 اينچ سرخون ، توانیر در شهريور ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین- هرمزگان، عليرضا عربلو با اعلام اين خبر گفت: پیرو گزارش گروه نشت یابی منطقه مبنی بر وجود نشتی در خط لوله انتقال گاز 22 اینچ در محدوده شهرستان بندرعباس، جلسه اضطراري تشكيل شد و برنامه تعميرات خط در دستور كار قرار گرفت.
عربلو ادامه داد: با توجه به نشتي خط و نزديك بودن به منطقه مسكوني واقع در حومه روستای آبشورک، تيم تعميراتي مركز بهره برداري خطوط لوله سرخون با بکارگیری تجهيزات عملياتي در سریع ترین زمان ممكن در محل حضور پیدا کرده و بعد از ايمن سازی، تعميرات اضطراری خط از ساعت 4 بامداد آغاز و پس از 27 ساعت تلاش بی وقفه همکاران با موفقیت به پایان رسید .
وي ضمن بیان سرعت عمل بالاي تيم تعميراتي در تعويض خط لوله معيوب و افزايش ايمني محل اظهار داشت: از جمله ویژگی های این عملیات می توان به گرما و شرجي محل و بالا بودن سطح آب هاي زير زميني اشاره کرد که انجام تعمیرات برشکاری و جوشکاری را دشوار ساخته بود .
مدير منطقه 6 عمليات انتقال گاز در پایان گفت: خط لوله 22 اينچ سرخون/ توانیر انتقال گاز به مصارف خانگی، CNG و صنایع شهر بندرعباس را بر عهده دارد كه با انجام به موقع تعميرات از بوجود آمدن وقفه در انتقال گاز به مبادی مصرف جلوگیری به عمل آمد .

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=87658
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن