اقتصادی

ایرانسل، حامی رویداد هفته ایران دیجیتال

ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، با حمایت از رویداد هفته ایران دیجیتال، در نمایشگاه تخصصی این رویداد با نام اینترنت اشیاء (IoTex) حضور پیدا می‌کند.

به گزارش تفاهم آنلاین، سومین دوره رویداد هفته ایران دیجیتال در حالی از شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۹، با حمایت ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرده است که روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه، نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برپا خواهد شد و ایرانسل در این نمایشگاه، علاوه بر مباحث مرتبط دیگر، از چهارمین سایت نسل پنجم تلفن‌همراه رونمایی خواهد کرد.

رویداد هفته ایران دیجیتال برای سومین سال متوالی، این‌بار با شعار ارتباطات هوشمندانه (Intelligent Connectivity) و با هدف بررسی آخرین روندها و تحولات فناوری نوین در کشور و ارائه دستاوردهای شرکت‌های فعال در زمینه پیاده‌سازی خدمات دیجیتالی، فعالیت خود را در هفته پایانی بهمن‌ماه ۱۳۹۹ آغاز کرده است.

ایرانسل به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد، علاوه بر حضور در نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا، دستاوردها و محصولات خود در زمینه «هوش مصنوعی»، “اینترنت اشیاء” و “شبکه ۵G” را به نمایش گذاشته و به صورت همزمان، از طریق ارتباط زنده ویدیویی، از چهارمین سایت نسل پنج تلفن‌همراه ایران و ایرانسل، در محل پارک آب و آتش تهران رونمایی می‌کند.

ایرانسل در این نمایشگاه برنامه‌هایی از جمله حضور در نشست «واگذاری باند فرکانسی ۳۵۰۰ مگاهرتز  و توسعه نسل پنجم تلفن همراه»، راه‌اندازی آزمایشگاه مشترک ۵G با دانشگاه تربیت مدرس و عقد قرارداد “طیف اشتراکی” با این دانشگاه و رونمایی از فاز نخست محصول “آواتار”، به عنوان یک مرکز تماس برپایه هوش مصنوعی را دارد.

همچنین “بخش‌ تحقیق و توسعه” و “مرکز نوآوری ایرانسل” از  زیرمجموعه‌های “ایرانسل لبز (Irancell Labs)”، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل با جامعه دانشگاهی، مراکز علمی، شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، در این نمایشگاه حضور دارند.

چهارمین سایت نسل پنجم تلفن‌همراه ایران و ایرانسل در حالی در پارک آب و آتش تهران مورد بهره‌برداری و استفاده عموم قرار خواهد گرفت که ایرانسل به عنوان اولین اپراتور ارائه‌دهنده ۵G در ایران، با راه‌اندازی اولین سایت ۵G ایران در اول مرداد ۱۳۹۹، هفت ماه است که جایگاه تنها اپراتور ارائه‌دهنده نسل پنج تلفن‌همراه در ایران را حفظ کرده است.

ایرانسل همچنین در اسفند ماه ۱۳۹۹، از پنجمین و ششمین سایت ۵G خود، به ترتیب در جزیره کیش و شیراز رونمایی می‌کند.

گفتنی است که نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران (IoTex)، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد و اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در سالن ۲۷ این نمایشگاه میزبان علاقه‌مندان و متخصصان خواهد بود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن