اجتماعی

امضای تفاهمنامه همکاری بانک تجارت با شهرداری تهران

مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری بانک تجارت و شهرداری تهران با حضور هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت و لطف‌الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، هادی اخلاقی در این مراسم که روز چهارشنبه یکم شهریورماه به میزبانی شهردای تهران برگزار شد، با اشاره به سابقه چند دهه همکاری بانک تجارت با  این مجموعه  گفت: اثر تعامل بانک تجارت و شهرداری تهران امروز در زیرساخت‌های مهم پایتخت از جمله متروی شهری و بزرگ‌راه‌های تهران مشهود است و مردم از ثمره‌ی این همکاری‌ها بهره‌مند هستند.

مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه بانک تجارت توسعه مراودات با شهرداری تهران را با هدف عمل به مسئولیت‌های حرفه‌ای در برنامه‌های استراتژیک خود دارد ابراز امیدواری کرد، با انعقاد این تفاهمنامه و تداوم جلسات کارشناسی و تخصصی گشایش‌های بیشتری در مسیر تعامل دومجموعه صورت پذیرد.

لطف‌الله فروزنده نیز با اشاره به پروژه‌های مشترک به اجرا درآمده توسط بانک تجارت و شهرداری تهران بر آمادگی این مجموعه برای توسعه همکاری با بانک تجارت تاکید کرد.

در پایان تفاهمنامه‌های همکاری در حوزه‌های مالی و خدمات شهری و رفاهی شهروندان به امضای دوطرف رسید.

مجید دارابی و مجتبی دهقاندار معاونین مدیرعامل بانک تجارت در امور حقوقی و مالی و روح‌الله غلامی و کوروش ناصری مدیران امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک تجارت نیز در این مراسم حضور داشتند.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97445
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن