بانک-بیمه-بورس

کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط بانک ملت

تندیس زرین چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران به بانک ملت تعلق گرفت.

به گزارش تفاهم آنلاین ، مراسم چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، داود منظور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، محمد شیرجیان معاون اقتصادی بانک مرکزی و جمعی از مدیران اقتصادی و مالی بانک ملت و شرکت‌های بزرگ کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
بر اساس این گزارش، بانک ملت با توجه به شفافیت مالی، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس زرین، به‏‏‌عنوان بالاترین سطح جایزه شد و سید نقی شمسی معاون مدیرعامل در امور مالی، به نمایندگی از بانک ملت این تندیس را دریافت کرد.
سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در این مراسم با اشاره به اهمیت ارتقاء دانش و فهم مالی در جامعه به منظور مدیریت انتظارات، گفت: کاهش رفتارهای مالی هیجانی در بازارهای مختلف نیازمند آگاه سازی آحاد جامعه در این حوزه است.
مراسم چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران
مراسم چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران
وی افزایش کیفیت گزارشگری مالی را لازمه تصمیم‌گیری‌های اثربخش تر از سوی حکمرانان دانست و با اشاره به لزوم نهادینه کردن بحث شفافیت مالی، اظهار داشت: باید اقداماتی صورت گیرد تا انگیزه مدیران برای پاسخگویی نسبت به عملکرد ایشان افزایش یابد و بسترهای کاهش فساد در حوزه مالی کشور بیش از پیش فراهم شود.
بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ تاکنون با هدف تعالی مدیریت مالی در سازمان‌های ایرانی برگزار شده و بستر‏‏‌ساز بهبود و ارتقاء سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده است.
لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=101008
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن