بانک-بیمه-بورس

پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری از سوی بانک سینا

بانک سینا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از خانواده های ایرانی و همچنین اجرای جزء 2 تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 کل کشور، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری اقدام می نماید.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین؛ طبق بخشنامه بانک مرکزی و به جهت حمایت از خانواده های ایرانی و تشویق به امر فرزندآوری، این بانک پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری را در دستور کار قرار داده است.
براین اساس برای فرزندانی که از سال 1400 به بعد به دنیا آمده اند، تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری، به ازای فرزند اول 200 میلیون ریال ، به ازای فرزند دوم 400 میلیون ریال ، به ازای فرزند سوم 600 میلیون ریال ، به ازای فرزند چهارم 800 میلیون ریال و به ازای فرزند پنجم به بعد 1000 میلیون ریال تعلق می گیرد. در مورد فرزندان دوقلو و بیشتر هم به ازای هر فرزند یک وام تعلق می گیرد. به همین منظور بانک سینا پس ازبررسی و اعتبار سنجی متقاضیان و طی فرایندهای قانونی به پرداخت تسهیلات اقدام می کند.
متقاضیان دریافت این وام می توانند به آدرس اینترنتی ve-bank.pbn.net مراجعه و نسبت به تعیین شعبه، پذیرش و سایر مراحل قانونی اقدام نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن