صنعت-معدن-تجارت

فروش خودروی دیگنیتی بهمن آغاز شد

گروه بهمن طی بخشنامه ای شرایط فروش فوری خودرو دیگنیتی را اعلام کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین، در این اطلاعیه قیمت قطعی خودرو دیگنیتی به مبلغ ۷،۴۹۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال شده که با وجود گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی، تغییری نسبت به فروش مرحله قبل نداشته است.

لازم به ذکر است که ثبت نام به صورت اینترنتی و از روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت راس ساعت ۱۰ صبح صورت می گیرد. دیگنیتی که تنها خودروی suv  کوپه عرضه شده در کشور است به دلیل ظاهر زیبا و امکانات فوق العاده آن با استقبال زیاد از سوی خریداران قرار گرفته بود و مجددا گروه بهمن در ظرف یک ماه فروش این خودرو را اعلام نمود.

دور اول عرضه این خودرو که به صورت اینترنتی انجام شد با تحویل به مشتریان که توانستند مدارک را تکمیل نمایند به اتمام رسید. مرحله دوم نیز در روز دوشنبه ۲۷/ ۰۲/ ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر و یا زمان تکمیل ظرفیت اجرایی خواهد شد.

همچنین باید عنوان کرد که متقاضیان می توانند مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام خودرو را از طریق کارت بانکی خود که محدودیت سقف برداشت نداشته باشدپرداخت نمایند و در صورت محدودیت  در سقف برداشت از کارت بانکی با مراجعه به بانک سقف مبلغ برداشت را ارتقا  دهند. از دیگر الزامات این ثبت نام ارائه کدپستی محل سکونت ،کارت ملی و شماره شبا خریدار می باشد.مشتریانی که در دور اول ثبت نام این محصول موفق به خرید شده اند در این مرحله امکان ثبت نام ندارند و برای هر کد ملی فقط ثبت نام یک خودرو امکان پذیر است.

لازم به ذکر است که بر اساس این اطلاعیه ثبت نام فقط اینترنتی و از طریق آدرس های ذیل و فاقد حق صلح است:
www.iranecar.com
http://bahman.iranecar.com

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن