بانک-بیمه-بورس

طرح خاص کارت بیمه آتش سوزی بیمه تجارت‌نو

شرکت بیمه تجارت‌نو اقدام به ارائه کارت VIP برای بیمه آتش سوزی منازل مسکونی کرده است که علاوه بر پوشش خسارت‌های مالی ناشی از حریق، انفجار و صاعقه، زلزله، ترکیدگی لوله آب و فاضلاب و مسئولیت، خسارت‌های وارده به همسایه‌ها را نیز شامل می‌شود.

به گزارش تفاهم آنلاین ؛ شرکت بیمه تجارت‌نو اقدام به ارائه کارت VIP برای بیمه آتش سوزی منازل مسکونی کرده است که علاوه بر پوشش خسارت‌های مالی ناشی از حریق، انفجار و صاعقه، زلزله، ترکیدگی لوله آب و فاضلاب و مسئولیت خسارت‌های وارده به همسایه‌ها را نیز شامل می‌شود.

گاهی اوقات اثرات و پیامدهای ناگوار ناشی از حوادث طبیعی را بیشتر باید از کسانی جویا شد، که آن را از نزدیک لمس کرده‌اند. گاهی اوقات تاثیرات برخی از این حوادث تا سالها قابل جبران نیست. حوادث طبیعی نظیر زلزله و سیل و خطرات دیگر نظیر آتش سوزی از جمله خطرات پرتکراری هستند که در صورت وقوع، زندگی معمولی و عادی افراد را با چالش مواجه می کنند. در این راستا شرکت بیمه تجارت‌نو، یک طرح خاص و متفاوت را برای مشتریان خود ارائه کرده است. این طرح در قالب کارت VIP برای بیمه آتش سوزی منازل مسکونی است که با خرید آن می‌توانید برای خودتان امنیت خاطر و آرامش را رقم بزنید. شما می توانید با کارت بیمه آتش سوزی عزیزانتان را از چالش‌های اقتصادی سنگین دور نگه دارید و آرامش روان را به آنها هدیه دهید.
با توجه به افزایش حوادث آتش سوزی و سایر مخاطرات طبیعی و خسارت‌های مالی ناشی از آن، داشتن بیمه آتش‌سوزی برای منازل مسکونی اهمیت زیادی دارد. این بیمه‌نامه شامل خطرات آتش، انفجار و صاعقه است و خسارت‌های مالی که بر اثر وقوع آتش‌سوزی و سایر مخاطرات تحت پوشش به اموال و دارایی‌های بیمه‌گذار وارد شده است را تا سقف تعهدات خود جبران می‌کند.
علاوه بر این، این بیمه‌نامه مسئولیت خسارت‌های وارده به همسایه‌ها را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. به این معنی که اگر در اثر آتش سوزی منزل شما، خسارتی به منزل همسایه‌هایتان وارد شود، شرکت بیمه آن را جبران کند.
در این طرح، چنانچه منزل بیمه گزار در اثر آتش سوزی و یا زلزله غیر قابل سکونت باشد، تا زمانی که منزل مسکونی وی در دست بازسازی و یا تعمیر باشد، کمک هزینه اسکان موقت به وی پرداخت می‌شود.
کارت VIP برای بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی در چهار نوع برنزی، نقره‌ای، طلایی و پالادیوم ارائه می‌شود که هر کدام دارای پوشش های یکسان اما با سرمایه های متفاوت است.
این کارت یک هدیه خاص و متفاوت است که نشان‌دهنده محبت و اهتمام شما به عزیزانتان است. با خرید این کارت ، شما می‌توانید به دوستان و خانواده‌تان امنیت و آرامش را در برابر حوادث آتش سوزی هدیه دهید و از نگرانی و دغدغه‌های آنها کاسته شود.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=101000
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن