صنعت-معدن-تجارت

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیاتی از هلدینگ سورینت تاکید شد؛ساماندهی ظرفیت های بخش خصوصی در راستای توسعه گردشگری قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تکمیل پروژه های اقامتی نیمه تمام و رفع برخی مشکلات جهت ارائه خدمات پروازی بهتر به ساکنان و گردشگران با هیاتی از هلدینگ سورینت (مدیرعامل هلدینگ، مدیرعامل قشم ایر و…) دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد قشم، علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این دیدار که با حضور جمعی از معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد، بر ضرورت تکمیل و بهره برداری پرژوه اقامتی نیمه تمام هتل مریم و رفع مشکلات موجود در ارتباط خط هوایی قشم ایر ساماندهی موضوعات قیمت بلیط پروازهای داخلی و بین المللی تاکید کرد.
ایجاد دفتری جهت استقرار و پاسخگویی به مراجعان در راستای تکریم استفاده کنندگان از خدمات خط هوایی قشم ایر و همچنین بررسی مشکلات موجود میان دفاتر خدمات مسافرتی موجود در منطقه آزاد قشم و این خط هوایی، موضوعات دیگری بود که در این جلسه پیرامون آنها صحبت گردید.
به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و به منظور همکاری بیشتر با سرمایه گذاران حوزه گردشگری قشم، مقرر شد معاونت ها و مدیریت های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم، در اسرع وقت برای حل این مشکلات فعالان این حوزه با تمام توان اقداماتی را جهت رفع موانع و مشکلات اجرایی نمایند.
گفتنی است با برنامه ریزی صورت گرفته اتمام پروژه های نیمه تمام سطح جزیره قشم و اراپه خدمات بهتر به گردشگران در آینده نزدیک به عنوان یکی از اولویت های سازمان منطقه آزاد قشم در دستور کار قرار گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن