بانک-بیمه-بورس

ساختمان مرکزی بیمه سرمد افتتاح شد

همزمان با هفته دولت ساختمان مرکزی بیمه سرمد (ساختمان سردار حاج قاسم سلیمانی) با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک صادرات افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، با بهره برداری کامل از ساختمان مرکزی این بیمه تجمیع تمامی واحدهای مدیریت ستادی به صورت کامل انجام شده است.

در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، مدیران ارشد صنعت بیمه و اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت بیمه سرمد حضور داشتند. در مراسم امروز‌ ابتدا محمدمهدی بهشتی‌نژاد مدیرعامل بیمه سرمد گزارشی از روند شاخص‌ها و برنامه‌های آتی شرکت ارائه کرد و سپس مجید بهزادپور رئیس‌کل بیمه مرکزی در سخنانی به تشریح وضعیت صنعت بیمه کشور پرداخت.

سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک صادرات نیز با اشاره به حمایت جدی این بانک (به عنوان سهامدار عمده) از بیمه سرمد، از اقدامات انجام گرفته در دوران مدیریت بهشتی‌نژاد تشکر کرد. ایمانی در مراسم افتتاح ساختمان مرکزی این بیمه گفت ظرفیت‌های خوبی برای هم‌افزایی میان بانک صادرات با 2400 شعبه در سراسر کشور و بیمه سرمد وجود دارد که با برنامه‌ریزی دقیق در حال تحقق آن هستیم. در ادامه این مراسم سید محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران با اشاره به روند‌ رو به رشد شاخص‌ها از تحول ایجاد شده در بیمه سرمد تقدیر کرد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97448
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن