گزارش

دکتر سید علی تقوی رییس هیات عامل مرکز آموزش بازرگانی شد

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، طی حکمی از سوی هیات امنای مرکز آموزش بازرگانی  دکتر سیدعلی تقوی به عنوان رییس هیات عامل این مرکز منصوب شد.

لازم به ذکر است، مرکز آموزش بازرگانی از سال 1374 به عنوان بازوی آموزشی وزارت بازرگانی سابق و ذیل موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی شروع به فعالیت کرده و هم اکنون توانسته است با توسعه کیفی و کمی فعالیت‌های خود نقشی سازنده در جهت افزایش بهره‌وری منابع انسانی بخش صنعت، معدن، و تجارت کشور ایفا نماید.

این مرکز بعنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش‌های تخصصی کسب و کار نقشی فعال در جهت راهبری، مدیریت و اجرای آموزش‌های مورد نیاز در حوزه کسب و کار را در سطح کشور عهده دار می‌باشد .

این مرکز با شعار آموزش اثربخش کلید تحول در بخش کسب و کار کشور، تلاشی منسجم و هدف‌دار را در جهت ارتقای دانش، بینش و مهارت‌های حرفه‌ای شاغلان حوزه کسب و کار کشور در پیش گرفته و با استفاده از روش‌های کاربردی در طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی می‌کوشد نقشی موثر در بهبود مستمر فعالیت‌های تجاری و بازرگانی و نوسازی نظام بازرگانی کشور ایفاء نماید.

مرکز آموزش بازرگانی در چارچوب فلسفه‌ی وجودی و ماموریت خود خدمات آموزشی، تخصصی و حرفه‌ای از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت مرتبط با حوزه کسب و کار، برگزاری دوره‌های ترمی و پودمانی مورد نیاز بخش کسب و کار تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی اختصاصی در محل سازمانها، برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان دولت، آموزش از راه دور و یادگیری الکترونیکی، برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی،  مشاوره و برنامه‌ریزی آموزشی، طراحی محصولات آموزشی، انجام طرحهای نیازسنجی آموزشی و ارائه خدمات اطلاع‌رسانی و ترویجی برای مدیران و فعالان بخش کسب و کار کشور در دستور کار دارد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=92424
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن