مناطق آزاد-گردشگری

بیمارستان کیش كارشناس پرستاري و فوریت های پزشکی جذب می کند

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طريق آزمون جذب، هشت نفر کارشناس پرستاری و چهار نفر کارشناس فوریت های پزشکی استخدام می کند.

به گزارش تفاهم آنلاین، آزمون جذب بیمارستان کیش که یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی است با هدف تکمیل کادر پرستاری، دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۱صبح در سالن ابن سینا مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

متقاضیان می توانند از امروز ۱۸ خرداد برای نام نویسی به سایت بیمارستان کیش به آدرس kishhospitalfz.com مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم در قسمت خدمات الکترونیک _دعوت به همکاری ، در اين آزمون شرکت کنند.

شرایط عمومی استخدام در این مجموعه، اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، سلامت جسماني و رواني، عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محكوميت جزايي، عدم ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي از سوی آراء مراجع قضايي و ذيصلاح اعلام شده است.

داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههاي اجرايي باشند، همچنین گذراندن دوره خدمت يا داشتن کارت معافيت قانوني نیز الزامی است.

گفتنی است اصل مدرك تحصيلي مربوطه (پايان طرح – مدرك پرستاري و فوريت هاي پزشكي)، اصل كارت ملي و شناسنامه واصل كارت پايان خدمت به همراه يك قطعه عکس۴×۳، مدارک مورد نیاز برای استخدام می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن