مناطق آزاد-گردشگری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پی زلزله شب گذشته اعلام کرد: بسیج سازمان منطقه آزاد قشم برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی

رئيس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی این منطقه برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی به مناطق آسیب دیده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، افشار فتح الهی در جلسه ستاد بحران این سازمان که در ساعات اولیه وقوع زلزله تشکیل شد، ضمن اعلام آماده باش به نیروهای امدادی، اظهار داشت: آماده ایم تا تمامی نیروها و امکانات موجود را برای کمک به مناطق آسیب دیده استان اعزام کنیم.
وی از اعزام تیم های ارزیابی ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم به نقاط مختلف جزیره خبر داد و گفت: خدا را شاکریم که این زلزله ها هیچگونه خسارت جانی برای مردم قشم به همراه نداشته است.
به گفته فتح الهی، ستاد بحران این سازمان تا اطلاع ثانوی به صورت آماده باش بوده و تیم های ارزیابی در حال گشت زنی در سراسر جزیره خواهند بود تا در صورت آسیب های احتمالی، خدمات رسانی به هنگامی به مردم جزیره ارائه دهند.
گفتنی است، به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تمامی واحد‌های ستادی این سازمان با استثنای واحد‌های خدمات رسان (اعضای ستاد بحران، آتش نشانی، مراکز درمانی و….) امروز، شنبه ۱۱تیرماه۱۴۰۱ تعطیل می باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن