بانک-بیمه-بورس

با حمایت بانک شهر صورت گرفت؛افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت تولید آب در کیش

مدیر عامل بانک شهر گفت : در راستای توجه به مسئولیت اجتماعی خود، عزمی راسخ برای تحقق و به سرانجام رسیدن طرح های عمرانی و خدماتی در سراسر ایران اسلامی داریم.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در مراسم طرح آب شیرین کن تقطیری ۲ هزار و ۵۰۰ متر مکعبی، ایستگاه تنظیم و تقلیل فشار گاز و واحد جدید امور مشترکین شرکت آب و برق کیش که با حضور حجت الله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه صنعتی، سید علیرضا سید اردوبادی رئیس هیات مدیره شرکت آب و برق کیش و جمعی از مسئولان این جزیره برگزار شد، افزود: با بهره برداری از طرح آب شیرین کن ظرفیت تولید آب در این جزیره به بیش از ۲۴ هزار متر مکعب در هر روز می رسد که حدود ۱۰ درصد بیشتر از قبل است.
دکتر احمدی با بیان اینکه ایستگاه تنظیم و تقلیل فشار گاز نیز با ظرفیت هشت هزار متر مکعب احداث شده است، افزود: برخورداری از بالاترین سطوح کیفی طراحی، اجرا و تجهیزات مطابق با استانداردهای شرکت ملی گاز ایران از ویژگی های این ایستگاه است.
وی خاطرنشان ساخت: برای این ۲ طرح، سرمایه گذاران شرکت آب و برق کیش یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده اند.
مدیرعامل بانک شهر راه اندازی یک واحد تولید و بسته بندی آب نوشیدنی و افزایش تولید برق را جزو برنامه‌های بانک شهر تا پایان سال برای افزایش رفاه مردم کیش بیان کرد و گفت: از مزایای اجرای این طرح‌ها می‌توان به اشتغالزایی و رضایت مندی مردم اشاره کرد.
سید علیرضا سید اردوبادی رئیس هیات مدیره شرکت آب و برق کیش نیز با اشاره به بهره برداری از نهمین واحد آب شیرین کن تقطیری در کیش، گفت: این مهم پس از گذشت ۱۱ سال و به منظور افزایش تولید آب شرب برای ساکنان و گردشگران جزیره کیش و در سالی که به اسم «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامیده شده است، محقق شد.

اردوبادی با بیان اینکه این آب شیرین کن دانش بنیان و به دست توانمند متخصصان داخلی تولید شده است، تصریح کرد: با افزوده شدن این آب شیرین کن، ظرفیت تولید آب شرکت آب و برق کیش حدود 10 درصد افزایش می‌یابد که کمک شایانی در تأمین آب آشامیدنی کیشوندان و گردشگران خواهد کرد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=89551
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن