سیاسی

انتقام سخت در انتظار قاتلان شهید فخری‌‌زاده

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: انتقام سختی در انتظار قاتلان شهید محسن فخری‌زاده-رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

به گزارش تفاهم آنلاین، سرلشکر پاسدار محمد باقری طی پیامی در خصوص شهادت فخری‌‌زاده ،رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در یک عملیات تروریستی اظهار کرد: بار دیگر تروریست‌های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمت‌گزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه شهید فخری‌زاده در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشأ خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند، افزود: ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده‌ها آغاز کرده‌اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: گروه‌های تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

سرلشکر باقری اظهار داشت: اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله‌العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید، اطمینان می‌دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور از پای نخواهیم نشست.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
Histats.com © 2005-2020 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website PRIVACY POLICY - Check/do opt-out