معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نشست هم اندیشی بهینه سازی برنامه های ایدرو در سال جهش تولید گفت : موضوع جهش تولید را به عنوان اولویت اول هم از بعد شاخص های کمی و هم شاخص های کیفی در برنامه های امسال ایدرو مد نظر ویژه قرار دارد.

به گزارش تفاهم آنلاین، امیر بیات جهش تولید ، اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام و ساخت داخل ، رونق صادرات و مدیریت واردات و استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی را به عنوان راهبردهای کلان وزارت صمت برشمرد و تصریح کرد:  با توجه به اینکه تحریم ها حوزه اقتصاد و صنعت را هدف قرار داده ، ماموریت های ساخت داخل و کاهش ارزبری با تمرکز شتاب و هم افزایی بیشتری در دست اجرا هست.

بیات برنامه ریزی راهبردی پروژه ها ، تامین منابع مالی  پایدار ، حاکمیت شرکتی وارتقا بهره وری سرمایه انسانی  را از رویکرد های اصلی ایدرو در سال جاری  عنوان کرد. رییس ایدرو اهمیت وصول مطالبات ناشی از واگذاری و خصوصی سازی شرکتهای تابعه ایدرو در سالهای گذشته را در سال جهش تولید دارای اهمیت مضاعف دانست که به تسریع اجرای طرح های توسعه  سازمان در مناطق محروم کشور و جهش تولید کمک شایانی خواهد کرد. وی خواستار حداکثر تعامل بین بخشی در این موضوع شد.

رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران ،  احیاء  هویت سازمانی ایدرو را  امری مهم توصیف کرد و گفت : در این سازمان تجربه و دانش انباشته ذیقیمتی وجود دارد که با ارتقای بهره وری عوامل تولید و بهره وری سازمانی گره گشای مشکلات بخش صنعت خواهد بود.

در این نشست  همچنین معاونان و مدیران ایدرو هم دیدگاه های خود را موضوعات مختلف مطرح کردند .

دسته بندی: اقتصادی, صنعت-معدن-تجارتبرچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد