بانک-بیمه-بورس

رئیس کل بیمه مرکزی:نیروی انسانی متخصص اصلی ترین عامل توسعه صنعت بیمه محسوب می شود

در دیدار مدیرعامل انجمن حرفه ای با رئیس کل بیمه مرکزی بر تربیت نیروهای متخصص بیمه ای تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
رئیس کل بیمه مرکزی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.
وی افزود: متاسفانه در چند سال اخیر به دلیل وجود تحریم ها، اعزام کارشناسان صنعت بیمه برای شرکت در دوره های بین المللی کاهش یافت و انتطار می‌رود انجمن حرفه ای صنعت بیمه با برگزاری دوره های آنلاین، امکان استفاده از ظرفیت های بین المللی را افزایش دهد.
در ادامه دکتر حجاریان مدیرعامل انجمن‌ حرفه ای صنعت بیمه ضمن قدردانی از حمایت های مهندس بهزادپور افزود: یکی از مهترین اهداف این انجمن ایجاد بسترهای مناسب برای رشد کارشناسان صنعت بیمه است.
وی گفت: این انجمن با برگزاری دوره ها و کارگاه های داخلی و بین المللی در صدد است فضای کسب و کار در صنعت بیمه را بهبود بخشد ، چرا که سرمایه گذاری برای نیروی انسانی مستقیما با افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور ارتباط خواهد داشت.
گفتنی است، در این نشست پیرامون توسعه همکاری های مشترک، برگزاری همایش های مشترک به منظور ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه بحث و بررسی شد.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=85060
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن