بانک-بیمه-بورس

دریافت رایگان “زائر کارت” بانک گردشگری و بهره‌مندی از ده ها خدمات ویژه برای زائران نجف و کربلا

بانک گردشگری به منظور رفاه حال زائران نجف و کربلا ، طرح “زائر کارت” را اجرایی کرده است.
زائران نجف و کربلا (عراق) با دریافت رایگان “زائر کارت” بانک گردشگری از دهها خدمات ویژه بانکی در مدت سفر بهره مند می شوند.
به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، ارائه تسهیلات بانکی ویژه زائران اربعین حسینی (ع) وفق ضوابط بانک مرکزی، برخورداری از تخفیف خرید در فروشگاه ها، بیمارستان‌ها، تولیدات ایرانی، حمل و نقل مرتبط با باشگاه زائران حسینی و دریافت اطلاعیه‌ها و اخبار ستاد اربعین و نیروی انتظامی برخی از خدمات زائر کارت است.
افتتاح حساب به صورت آنلاین از طریق گوشی تلفن همراه در TOBANK و یا حضوری در تمام شعب بانک گردشگری و ادارات گذرنامه برای دریافت کارت ویژه “زائر کارت” به صورت رایگان و برخورداری از تمام خدمات کارت های بانکی یکی دیگر از ویژگی های زائر کارت را تشکیل می دهد.
همچنین درج QRCode و بارکد در پشت کارت برای امور شناسایی، اطلاعات هویتی، خدمات مرزی، ثبت اطلاعات پزشکی، سوابق دارویی، امکان تجویز نسخه الکترونیکی و مشاوره پزشکی و خدمات پستی زائران و همچنین خدمات درمانی در برخی مراکز درمانی کشور عراق امکانپذیر است.
تشخیص موقعیت مکانی وارسال پیامک و همچنین معرفی همراهان یا وابستگان برای موارد ضروری و اورژانسی، امکان برنامه ریزی تاریخ رفت و برگشت ، پیش بینی وسایل نقلیه عمومی، امکان برنامه ریزی خدمات پذیرایی و اقامتی در مواکب بین راهی عراق و ایجاد بستر فعالیت های آموزشی و فرهنگی از دیگر ویژگی‌های زائر کارت بانک گردشگری است.
امکان صدور و ارائه گذرنامه زیارتی همراه با کارت بانکی پس از ثبت در سامانه “سماح” سازمان حج و زیارت و ارسال رایگان نیز از ویژگی های زائر کارت به شمار می‌رود.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97042
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن