اجتماعی

برای جوانتر شدن و زیباتر شدن چهره ی خود به کلینیک دکتر بیوت مراجعه کنید

زمانی که پوست جوان و خاصیت کشسانی دارد بوتاکس پیشانی میتواند چین و چروک های روی پیشانی را از بین برد یا پاک کند، اما با گذشت زمان و پیری پوست، این توانایی کاهش می یابد، چین و چروک ها و خطوط زیادی ظاهر می شود. چین و چروک های پیشانی و خطوط اخم آنقدر روی ظاهر افراد تاثیر می گذارد که بسیاری از افراد از بوتاکس برای درمان و از بین بردن آنها استفاده می کنند. بوتاکس می تواند برای پیشگیری، کاهش یا درمان چین و چروک پیشانی استفاده شود. در ادامه مقاله با کلینیک دکتر بیوت همراه باشد.

 

دلایل ایجاد خطوط پیشانی

عوامل متعددی در ایجاد خطوط ریز و چین و چروک نقش دارند که برخی از آنها در زیر ذکر شده است:
معمولا قسمت بیرونی پیشانی ایزوله می شود. همانطور که ابروها با افزایش سن شروع به ساییدگی و شل شدن می کنند، ماهیچه های پیشانی منقبض می شوند و سعی می کنند با بالا کشیدن ابروها، افتادگی ابروها را جبران کنند. این انقباض عضلات پیشانی باعث ایجاد خطوط و چین و چروک در طول زمان می شود.
خطوط افقی پیشانی معمولاً در اثر بالا بردن بیش از حد و مکرر ابرو ایجاد می شود. هر چه فرد ابروهای خود را بیشتر بالا بیاورد خطوط افقی روی پیشانی او بیشتر می شود و این خطوط عمیق تر می شوند.

 

 

فواید تزریق بوتاکس در پیشانی

بوتاکس خطوط اخم و چین و چروک را صاف می کند و ظاهری شاداب و جوان می بخشد. می توان گفت این مقاله یک روش حرفه ای یا یک راز زیبایی است که ظاهر فرد را بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت بهبود می بخشد.
بوتاکس اغلب برای درمان و از بین بردن خطوط اخم و بازگرداندن صورت به حالت طبیعی با نتایج عالی استفاده می شود.
این روش نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد و بسیار سریع و آسان است.
پس از تزریق، بیمار نیازی به استراحت ندارد و می تواند بلافاصله به فعالیت خود ادامه دهد.

افرادی مناسب برای تزریق بوتاکس روی پیشانی

مناسب ترین افراد برای تزریق بوتاکس کسانی هستند که از نظر جسمی سالم هستند و سابقه بیماری های عصبی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا میاستنی گراویس ندارند، باردار و شیرده نیستند و سن آنها حداقل 18 ماندگاری بوتاکس پیشانی
به طور کلی اثرات بوتاکس بین 3 تا 6 ماه باقی می ماند. پس از این مدت، عضله عملکرد خود را بازیابد و در نتیجه چین و چروک و خطوط روی پوست ظاهر می شود و باید دوباره درمان شود. اما از آنجایی که عضلات پس از هر بار تزریق بوتاکس منقبض می شوند، چین و چروک ها و خطوط پوست با گذشت زمان کم عمق و کوچکتر می شوند.

افراد نامناسب برای تزریق بوتاکس پیشانی

بوتاکس توسط زنان باردار، مادران شیرده و افراد مبتلا به بیماری های عصبی عضلانی قابل استفاده نیست. همچنین از آنجایی که تمام خطوط و چین و چروک های پوست را نمی توان با بوتاکس از بین برد، توصیه می‌شود قبل از تزریق با پزشک مشورت کنید.

هزینه تزریق بوتاکس در پیشانی

هزینه تزریق بوتاکس در خطوط پیشانی و اخم زیاد نیست و به عوامل مختلفی از جمله سن فرد، عمق و تعداد چین و چروک ها و شهر محل تزریق بستگی دارد. برای از بین بردن چین و چروک روی صورت خود ب کلینیک دکتر بیوت مراجعه کنید.

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=92154
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن