بانک-بیمه-بورس

اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۷ هزار  متقاضی در بانک مسکن

عضو هیات مدیره بانک مسکن بیان داشت: با اهتمام همکاران بانک مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون قریب به 10 هزار نفر از متقاضیانی که در صف انتظار دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج قرار دارند، تعیین شعبه شده‌اند.

سید محسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور اعتباری بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا با اشاره به روند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در این بانک گفت: از تعداد 24 هزار و 749 متقاضی برای دریافت این وام در بانک مسکن تعداد 9 هزار و 530 متقاضی تعیین شعبه شده و این افراد به شعبه مورد نظر معرفی شده‌اند.

وی افزود: روند ارایه وام ازدواج در بانک مسکن با شتاب بسیار مناسبی در جریان است و از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 7 هزار و 536 فقره از این تسهیلات به مبلغ 15 هزار و 138 میلیارد ریال به زوج‌های متقاضی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.

عضو هیات مدیره بانک مسکن ادامه داد: با این شرایط تا نیمه مردادماه سال جاری قریب به 80 درصد از متقاضیان دریافت وام ازدواج که در بانک مسکن تعیین شعبه شده‌اند، این تسهیلات را دریافت کرده‌اند و این موضوع به خوبی نشان دهنده اهتمام بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات حمایتی از جوانان و خانواده‌ها در راستای اهداف دولت محترم است.

وی تصریح کرد: تسهیل پرداخت تسهیلات حمایتی مربوط به ازدواج، فرزندآوری و … ازجمله اقداماتی است که در بانک مسکن صورت گرفته تا متقاضیان در مدت زمان کمتری بتوانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=97161
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن