بانک-بیمه-بورس

اجرای طرح‌های خوداشتغالی در استان سیستان و بلوچستان با حمایت بانک اقتصادنوین

سومین تفاهم‌نامه همکاری مشترک بانک اقتصادنوین و کمیته امداد امام‌خمینی‌(ره) استان سیستان و بلوچستان در قالب تأمین مالی طرح‌های خوداشتغالی در مناطق روستایی این استان امضا و مبادله شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین ، بر اساس این تفاهم‌نامه، بانک اقتصادنوین در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در جهت توانمندسازی و محرومیت‌زدایی، از طرح‌های خوداشتغالی مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی‌(ره) استان سیستان‌و‌بلوچستان حمایت می‌کند.

در این تفاهم‌نامه 63 طرح خوداشتغالی شامل 25 کارگاه خیاطی، 26 کارگاه قالی‌بافی و 12 گلخانه‌ خانگی با حمایت بانک اقتصادنوین راه‌اندازی می‌شود که از طریق آن‌ها مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی‌(ره) در این استان می‌توانند با کمک راهبران شغلی این نهاد، صاحب شغل پایدار شوند.

گفتنی است، پیش‌تر و در سال‌های 1400 و 1401 دو تفاهم‌نامه میان بانک اقتصادنوین و کمیته امداد امام‌خمینی‌(ره) منعقد شده بود که طی آن‌ها 101 طرح خوداشتغالی در حوزه‌های پرورش دام و آبزیان، قالی‌بافی و تصفیه آب خانگی راه‌اندازی شده است که با احتساب سومین تفاهم‌نامه، مجموع طرح‌های اجراشده در این استان به 164مورد بالغ می‌شود.

لینک کوتاه خبر : https://tafahomonline.ir/?p=96859
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن