آرشیو دسته: ورزشی

در نظرسنجی توییتری فیفا، علی دایی در رقابت با سامی الجابر عربستانی به عنوان بهترین مهاجم انتخاب شد.

وزیر ورزش و جوانان شرایط و زمان برگزاری مسابقات فوتبال را در روزهای کرونایی اعلام کرد.

کارشناس فوتبال ایران با حمایت از تصمیمی که برای دو تیم استقلال و پرسپولیس گرفته شده است، گفت: اتخاذ تصمیم وزارت ورزش مبنی بر ممنوعیت ورود بازیکنان خارجی غیرحرفه‌ای صحیح بود.

فرهاد مجیدی تا پایان قراردادش با استقلال در جمع آبی پوشان باقی می‌ماند.

در نخستین مسابقه جام رمضان که عصر دوشنبه در دفتر شهردار برگزار شد، شهردار این کلانشهر به صورت نمادین با امیر رضا پور رمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران به رقابت پرداخت.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در نشست امروز صحبت‌هایی را بیان کرد.

با به روز شدن اماکن ورزشی؛ این استان می تواند میزبان خوبی برای برگزاری رقابتهای مهم ورزشی کشور باشد.

حتی با وجود ادامه یافتن رقابت های لیگ برتر انگلیس، تیم های این لیگ ۳۰۰ میلیون پوند ضرر مالی خواهند داشت.

یک رسانه قطری خبر داد، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس نامزد مرد سال فوتبال آسیا شده است.

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: سالهاست شعار خصوصی سازی داده می‌شود و امیدوارم یک بار برای همیشه تکلیف استقلال و پرسپولیس مشخص شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای از فدراسیون‌های عضو خواسته که تاریخ دقیقی را برای از سرگیری ادامه فصل فوتبالی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ اعلام کنند.

وزیر اقتصاد گفت: طبق مصوبه شورایعالی بورس به دلیل ازدحام در دفاتر پیشخوان دولت، احراز هویت تمامی افرادی که می خواهند کد بورسی دریافت کنند، به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می‌شود.

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر لزوم اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و سلامت عمومی، مخالفت قاطع خود را با رها کردن رقابت‌های لیگ، به صورت نیمه‌کاره، اعلام کرد.

کونور مک گرگور با حضور در چند بیمارستان از کمک‌های قابل توجه خود به سرویس سلامت کشورش خبر داد.

پیشنهاد شده بود دو بازیکن قدیمی و صاحب نام تیم فوتبال پرسپولیس به هیات مدیره این باشگاه اضافه شوند اما وزیر ورزش پس از بررسی همه جوانب این موضوع به این تصمیم مخالفت کرد.

یک رسانه عراقی 5 نامزد کسب عنوان بهترین لژیونر فوتبال این کشور در چند سال گذشته را معرفی کرد.

با حمایت نسبی که برخی پیشکسوتان استقلال از احمد سعادتمند می‌کنند، فضای مطالبه‌گری برای بازیکنان و کادر فنی آبی پوش پایتخت محدود می‌شود.

استیون جرارد کاپیتان سابق تیم فوتبال لیورپول ۶ بازیکنی که باعث علاقه او به فوتبال شدند را معرفی کرد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران گفت: در بخش اساسنامه فدراسیون سر فیفا را کلاه گذاشتیم و به آنها دروغ گفتیم که فدراسیون ایران یک نهاد مستقل و غیر دولتی است.

خاویر ریبالتا اعلام کرد باشگاه زنیت تمایلی به فروش مهاجم ایرانی خود به ناپولی ندارد.

مدیر ورزشی سابق تیم ناپولی ایتالیا گفت: در حال حاضر سردار آزمون را برای حضور در تیم ناپولی آماده نمی‌بینم.

تیم فوتبال استقلال در سال‌های حضورش در سطح اول فوتبال ایران بازیکنانی داشته که عناوین «برتر» تاریخ این باشگاه را به خود اختصاص داده‌اند و برخی هم به باشگاه ۳۰۰ تایی پیوسته‌اند.

فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا درباره ایرادهای مربوط به کنار گذاشتن ابراهیم شکوری و روی کار آمدن مهدی محمدنبی به تفاهم و یک راهکار واحد دست یافتند.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید باید با حضور نخبگان و پژوهشگران نسبت آینده فوتبال در دوران پسا کرونا برنامه‌ریزی کرد چرا که رکود اقتصادی متوجه فوتبال هم شده و موجب افزایش بدهی‌ها در فوتبال ایران خواهد شد.