آرشیو دسته: استان ها

فرماندار رشت با اشاره به افتتاح پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان در آینده نزدیک، گفت: افتتاح این پروژه گام اول در جهت حل نهایی مشکلات سایت زباله سراوان محسوب می شود و باید سایر پروژه های مرتبط با زنجیره مدیریت پسماند شهرستان رش پرشتاب پیگیری شود.

فرایند کنتورخوانی گاز که بعلت کرونا از اسفندماه سال گذشته متوقف گردیده بود، مجدداً از 27 اردیبهشت ماه راه اندازی شده است. فلذا از مشترکینی که تاکنون شماره تلفن همراه خود را جهت دریافت پیامکی صورتحساب گاز ارسال نکرده اند تقاضا می گردد تا از طریق یکی از مبادی ذیل اطلاعات خود را ثبت نمایند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان از اتمام استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گاز رسانی نشده در بهار سال ۱۳۹۹ خبرداد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: برای تسهیل در آمد شد و خودروها جاده چالوس بعدازظهر امروز یکطرفه می شود.

همزمان با هفته ارتباطات و رابط عمومی مدیرعامل این شرکت از کارکنان دفتر روابط عمومی ابفای گیلان تقدیر و تشکر کرد.

ارسال سومین محموله صادراتی خامه استریل فرادما مطابق با گواهینامه ثبت کالای صادراتی (با علامت استانداردCOC )به کشور افغانستان انجام شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در اولین جلسه شورای فنی از افتتاح 50پروژه آموزشی و پرورشی در سالجاری خبرداد.

شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، در اقدامی جالب، با حضور در جمع کارکنان اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان از رییس و کارکنان این مجموعه تقدیر کردند.

در راستای اثربخشی حداکثری تصمیمات شورای ترافیک، نیاز است مصوبات این شورا با دقت کامل کارشناسی و ابعاد مختلف و تبعات آن به صورت دقیق واکاوی شود.

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان از برگزاری دوره‌های آموزش کاربردی برای کارگزاران روابط عمومی‌ها در راستای توان‌افزایی آنان خبر داد.

معاون بهره برداری و توسعه آب این شرکت گفت: کیفیت آب شرب استان مطابق استانداردهای ملی ایران است.

اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۰۰ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۴.۱ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.