مناطق آزاد-گردشگری

افتتاح ۲۴ پروژه عمرانی و صنعتی در منطقه آزاد انزلی

۲۴ پروژه صنعتی، عمران روستایی و گردشگری منطقه آزاد انزلی همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تفاهم آنلاین، این پروژه‌ها با حضور ارسلان زارع – استاندار گیلان، سید مهدی نقوی – سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی و احمد دنیامالی – نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با حجم سرمایه‌گذاری ۶۶۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۱۲ نفر مورد بهره برداری قرار گرفتد.

بنابراین گزارش، کارخانه تولید آنالیزور کلر با حجم سرمایه‌گذاری۵۰ میلیارد ریالی شرکت دانش‌بنیان ابزار دقیق که زمینه اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۸نفر را فرآهم نمود، و طرح توسعه محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت کسری با میزان۲۰۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۵ نفر به صورت رسمی در مدار تولید قرار گرفتند.

از سوی دیگر در این برنامه افتتاحیه، واحد تولیدی، محصول آرایشی-بهداشتی، شرکت کلین آسا با حجم سرمایه‌گذاری۳۵۰ میلیارد ریال که منجر به ایجاد شغل برای ۲۰ نفر شد به همراه طرح تولید موتور درب‌های اتوماتیک، شرکت اتحاد محرک کاسپین با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۱۰ نفر، افتتاح شدند.

بهره برداری از باسکول و طرح تعویض ورودی شهرک صنعتی با صرف هزینه ۱۰ میلیارد ریالی و ایجاد اشتغال برای ۳ نفر،آخرین برنامه افتتاحیه با حضور استاندار گیلان بود.

گفتنی است که در پایان و با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی ،اعضای هیأت مدیره و مسئولین محلی منطقه، در آستانه چهل و سومین بهار انقلاب اسلامی، ۱۵ پروژه عمران روستایی با هزینه حدود ۱۹.۴ میلیاردی از محل اعتبارات سازمان افتتاح شدند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن