کارآفرینی

پژوهش و نوآوری؛ راهکار حمایت از تولید

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اصلی‌ترین راهکار حمایت از تولید را پژوهش و نوآوری دانست.

به گزارش تفاهم آنلاین، وحید یزدانیان با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر معظم انقلاب به نام « تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» بیان کرد: از آنجایی که پژوهش و نوآوری، اصلی‌ترین راهکار مقابله با محدودیت‌ها و پشتیبانی از تولید است، وظیفه سنگین‌تری بر عهده داریم تا به کمک بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در راستای پشتیبانی و مانع‌زدایی بشتابیم و شعار سال را محقق کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نوروز یادآور تحول و بازآفرینی است، تحولی که نتیجه‌اش زیبایی و ثمره‌اش حیات و زندگی است، ادامه داد: هیچ پیشرفتی بدون تحول اتفاق نمی‌افتد و شاید اولین قدم در این خصوص تحول در درون و فکر خودمان باشد، آنجا که بپذیریم «ما هم می‌توانیم».

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: تحولات دنیای امروز به کمک ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرعتی مضاعف یافته و این بخش نقش بی‌بدیلی در پیشرفت جوامع بشری داشته و دارد. دنیای آینده متعلق به دنیای دیجیتال است و تحقیق و پژوهش لازمه این واقعیت است.

یزدانیان اضافه کرد: این پژوهشگاه با بیش از پنجاه سال قدمت، توانسته خدمات بزرگی به توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کند که منجر به نگاه مثبت بخش خصوصی و دولتی به این مجموعه شده است. بر این اساس از همه همکاران در این پژوهشگاه می‌خواهم که در سال جدید با تلاشی مضاعف و انگیزه‌ای دوچندان در پژوهش و توسعه علم ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور فعالیت کنند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن