بانک-بیمه-بورس

پرداخت سود قطعی ۳۸درصدی به بیمه‌های زندگی در بیمه ملت

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیمه ملت، شرکت بیمه‌ملت سود قطعی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی بیمه ملت در سال ۹۹ را محاسبه و اعلام کرد. شرکت بیمه‌ملت از معدود شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر همواره بالاترین نرخ قطعی سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است.

این شرکت با تاکید بر آیین‌نامه ۶۸ شورای عالی بیمه، در سال مالی ۹۹، ۳۸ درصد سود قطعی به بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی در بیمه ملت پرداخت می‌کند.

بنابر این گزارش، محاسبات انجام شده در خصوص سود حاصل از عملکرد بیمه‌های زندگی بیمه‌ملت، بیان‌گر آن است که این شرکت به اندوخته بیمه‌گزاران بيمه‌های عمر خود برای سال ۱۳۹۹ معادل ۳۸ درصد سود قطعی پرداخت می‌کند. این در صورتی است که در سال ۹۹ سود تضمینی بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه، حداکثر ۱۶ درصد تعیین شده بود.

گفتنی است شرکت بیمه ملت، در ۸ سال گذشته (۹۱ تا ۹۸) به صورت میانگین، حدود ۲۵ درصد سود مشارکت در منافع برای بیمه‌گزاران زندگی خود محاسبه و پرداخت کرده و از معدود شرکت‌هایی است که بالاترین سود مشارکت در منافع را در صنعت بیمه محقق کرده است و این مهم، نمایانگر برنامه‌ریزی راهبردی و دقت نظر در سرمایه‌گذاری این شرکت است.

سالسود تضمینی + مشارکت
۸۳۱۷
۸۴۱۷
۸۵۱۷
۸۶۱۷
۸۷۱۷
۸۸۱۹
۸۹۱۹
۹۰۲۱
۹۱۲۳٫۵
۹۲۳۰٫۷۵
۹۳۲۲
۹۴۲۶
۹۵۲۴
۹۶۲۲
۹۷۲۴
۹۸۲۶
۹۹۳۸
میانگین کل۲۳٫۷۶۵
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن