ورزشی

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان: امیدوارم خانواده دوومیدانی با تدبیر کار کند

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اجازه دهیم رئیس جدید کارش را انجام دهد و امیدوارم که خانواده دوومیدانی با تدبیر کار کند و دیگر شاهد تنش‌های گذشته نباشیم.

به گزارش تسنیم، مهدی‌ علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها، رئیس فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد. ما تلاش کردیم تا این انتخابات در اسفند ماه برگزار شود ولی در هر حال نشد. رقابت بسیار نزدیک بود و برگزاری چنین انتخاباتی نشان می‌دهد که مهندسی در آن وجود ندارد. هم در مرحله نخست رقابت نزدیک بود و هم در مرحله دوم و کسی که اکثریت آرا را کسب کرد، آقای صیامی بود که با ۲۴ رأی از ۴۳ رأی، رئیس فدراسیون دوومیدانی شد.

وی در خصوص انتخابات فدراسیون شطرنج تصریح کرد: انتخابات این فدراسیون که ۶ آبان‌ماه اعلام شده و برگزار خواهد شد. انتخابات دیگر هم هر کدام که صلاحیت‌ها تایید شود ما انتخابات را برگزار می‌کنیم. هدف ما برگزاری زود انتخابات است ولی ابتدا باید مراجع ذیصلاح صلاحیت نامزدها را تایید کنند و انتخابات هر فدراسیون پس از تعیین و تکلیف نامزدها حتما برگزار خواهد شد.

علی‌نژاد در خصوص کاندیدا شدن مازیار ناظمی در انتخابات فدراسیون موتورسواری اظهار کرد: او از سمتش استعفا داده و ما قرارمان بر این است که هر سرپرستی که تصمیم به کاندیداتوری گرفت حتما قبل از آن استعفا بدهد.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که فدراسیون دوومیدانی به آرامش خواهد رسید؟ گفت: بستگی به خانواده دوومیدانی دارد. من توصیه‌ام همین بوده که دوستان آرامشی را حاکم کنند. هم رئیس فدراسیون باید این موضوع را سرلوحه قرار دهد و هم خانواده دوومیدانی اجازه دهد که رئیس جدید کارش را انجام دهد. اگر نقدی هم بود در درون خانواده می‌توان مطرح کرد ولی اول لازمه آن این است که اجازه دهیم رئیس جدید کارش را انجام دهد و امیدوارم که خانواده دوومیدانی با تدبیر کار کند و دیگر شاهد تنش‌های گذشته نباشیم.

علی‌نژاد در پاسخ به این سوال که گواری از حضور در انتخابات شطرنج انصراف داده است؟ خاطرنشان کرد: من هنوز نامه‌ای را دریافت نکرده‌ام و از این موضوع اطلاع ندارم و نمی‌دانم منشأ این خبر کجاست. تا الان این موضوع را کسی به من اطلاع نداده و اگر چنین خبری هم باشد آن موقع اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن