گیلان

مدیر کل بنیاد مسکن گیلان روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت

مهندس محمد اکبرزاده-مدیر کل بنیاد مسکن گیلان طی پیامی فرا رسیدن 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر را به روستائیان و عشایر تبریک گفت.

به گزارش تفاهم آنلاین، متن این پیام به شرح ذیل است:

وستا به عنوان یکی از مراکز اولیه و مهم تمدن بشری، رکن اساسی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند.

رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بارها بر توجه به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کرده اند و در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایدار در روستاها از جمله اولویت های اساسی است که در این مسیر با تاکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاها، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم شده است.

اینجانب ۱۵ مهرماه روز ملی روستا و عشایر را به روستائیان و عشایر عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اجرای سیاست های دولت محترم تدبیر و امید به زودی شاهد کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و ثبیت هرچه بیشتر جمعیت روستاها و بهره مندی روستاهای استان از برکات برنامه های توسعه کشور و استان باشیم.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن