ورزشی

لحظه به لحظه با ایرانی ها در روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو

روز چهارم المپیک با پیروزی قاطعانه تیم ملی والیبال برابر ونزوئلا برای کاروان ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از ورزش سه، در روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو نباید انتظار کسب مدال از نمایندگان ایران داشته باشیم چون تیم ملی والیبال که هنوز در مرحله گروهی قرار دارد و در دو رشته انفرادی دیگر هم مسابقات در مراحل مقدماتی پیگیری می شود. تنها احتمال کسب مدال در مسابقات امروز برای ایران در شنا خواهد بود که خیلی بعید است شناگر جوان ایران بتواند در اولین تجربه خودش را در رقابت با بزرگان جهان روی سکوی المپیک قرار دهد.

ثریا آقایی، دختر بدمینتون باز ایرانی با رقیبی از مالدیو دیدار کرد و توانست یک برد تاریخی را به شکلی کاملا قاطعانه کسب کند.

شاهین موسوی، یکی از دو نماینده بوکس ایران در گام نخست رو در روی موریواکی از ژاپن قرار گرفت و شکست را پذیرا شد.

همچنین متین بالسینی، جوانترین عضو کاروان ایران و تنها نماینده شنای ایران در ماده ۲۰۰ متر پروانه به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

بوکس:

۸:۳۲: شاهین موسوی، بوکسور وزن ۷۵- کیلوگرم ایران در اولین گام به مصاف یوتو موری‌ واکی از ژاپن رفت. بعد از نمایش نه چندان دلچسب شاهین در راند نخست، او در راندهای دوم و سوم بهتر کار کرد، اما داوران در نهایت رای به پیروزی نماینده میزبان دادند. بدین ترتیب موسوی به کار خود در المپیک توکیو پایان داد و حذف شد.

روز چهارم المپیک
روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو

بدمینتون:

۹:۰۰: ثریا آقایی بعد از ثبت اولین برد تاریخ بدمینتون بانوان ایران در المپیک گفت: می خواهم به این رویا ادامه دهم و مقابل رقیب چینی هم که نفر اول این کشور و نفر هشتم دنیاست، برای باخت بازی نمی کنم.

۷:۳۲: ثریا آقایی دختر بدمینتون باز ایران در اولین بازی مرحله گروهی بازی های المپیک توکیو به مصاف نماینده مالدیو رفت و این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به  پایان رساند.  آقایی اولین دختر بدمینتون باز ایرانی است که توانسته به بازی های المپیک توکیو راه یابد و دومین دیدار او در مرحله گروهی برابر نماینده چین است.

* ثریا آقایی از ایران ۲ – فاطیما عبدلرزاق  از مالدیو صفر (۲۱ – ۱۴ و ۲۱ – ۷)

روز چهارم المپیک
روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو

والیبال:

۱۲:۰۰: مسابقات والیبال المپیک توکیو در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در یک گروه قرار دارند و ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه دوم به میدان می‌روند.

۱۱:۵۵: لهستان ۳ – ایتالیا ۰؛  در ادامه دیدارهای والیبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو، تیم ملی والیبال لهستان در ۳ ست پیاپی توانست ایتالیا را شکست دهد تا ضمن جبران شکست روز اول برابر ایران به اولین برد خود دست یابد.

۱۱:۵۱: تیم ملی ایران در بازی سوم خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ساعت ۴:۳۰ بامداد چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ به مصاف کانادا می‌رود.

۶:۰۰: تیم ملی والیبال ایران که شنبه در اولین گام از المپیک توکیو موفق به شکست لهستان با نتیجه ۳ بر ۲ شده بود، امروز از ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت تهران به مصاف ونزوئلا رفت. رویارویی شاگردان آلکنو با این تیم از قاره آمریکای جنوبی روز سختی را برای معروف و یارانش رقم نزد و در نهایت ایران سه بر صفر از حریف خود گذشت تا بتواند دومین پیروزی خود را در المپیک جشن بگیرد.

روز چهارم المپیک
روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن