بانک-بیمه-بورس

فروش سال 1400 بیمه کوثر از ۵‌هزارمیلیارد تومان گذشت

میزان حق‌‌بیمه‌ تولیدی شرکت بیمه کوثر در سال 1400 با 49 درصد رشد نسبت ‌‌به سال گذشته به 52هزارو‌725‌ میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، رشته شخص ‌ثالث و سرنشین 35.3 درصد، بیمه درمان 21.5 درصد و بیمه‌های زندگی 14.6 درصد از کل حق‌بیمه‌های تولیدی در سال 1400 را تشکیل داده‌ است.

مسعود طاهری وسیه‌سری گفت: در سال گذشته، رشته‌های نفت و انرژی، مهندسی، عمر گروهی و درمان بیمه کوثر هر کدام به ترتیب با رشد 147، 119، 81 و 74 درصد نسبت به سال 1399، بیشترین رشد فروش را در میان سایر رشته‌های بیمه‌ای به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت 58.4 درصدی در سال 1400، مبلغ ۳۰هزارو۷۸۲ میلیارد ریال خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کرده است، خاطرنشان کرد: در این بخش، سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین 31 درصد، سهم بیمه درمان 36 درصد و سهم بیمه‌های زندگی 12 درصد از خسارت‌های پرداختی بوده‌ است.

معاون برنامه‌ریزی و نوآوری بیمه کوثر با بیان اینکه در سال‌های گذشته تولید حق‌بیمه سودده، ارائه خدمات باکیفیت، حمایت و پشتیبانی از شبکه فروش و بهره‌مندی از دانش و فناوری‌های نو از اهداف شرکت بیمه بوده است، تاکید کرد: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های مناسب در راستای تحقق شعار سال “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” شاهد رشد و تعالی شرکت باشیم.

طاهری وسیه‌سری با تشکر از یکایک اعضای خانواده همدل و متحد بیمه کوثر گفت: فروش ما در سال 1400 فراتر از هدف‌گذاری و برنامه‌ای بود که در ابتدای سال ابلاغ شده بود. این دستاورد مرهون تلاش همه عزیزانی است که در بخش‌های مختلف شرکت با عمل به وظایف خود با بهترین کیفیت، توانستند شرکت را به بیش از آنچه در نظر گرفته شده بود، برسانند؛ ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید،از همه مدیران، کارکنان، نمایندگان، کارگزاران، سهام‌داران و سایر ذی‌نفعانی که در این مهم نقشی داشته‌اند قدردانی می‌کنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن