بانک-بیمه-بورس

رشد ۵۰ درصدی شاخص عملکرد سرانه همکاران بانک توسعه تعاون

شاخص سرانه منابع سپرده ای به ازای هر نیروی انسانی۵۶ درصد و شاخص سرانه مصارف ۵۰ درصد رشد یافته است.

حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در برنامه هفتگی مکالمه تلفنی با روسای شعب بانک اظهار داشت: بر اساس گزارش عملکرد مالی بانک در سال ۹۹ حجم منابع سپرده ای بانک به ازای هر نیروی انسانی ۸۶ میلیارد ریال بوده است که نشان دهنده رشد ۵۶ درصدی در این شاخص می باشد.

وی افزود: سرانه مصارف بانکی شامل اعطای تسهیلات به کارآفرینان، تعاونگران و فعالین اقتصادی به ازای هر نیروی انسانی نیز ۸۸ میلیارد ریال بوده است که در این زمینه نیز رشد ۵۰ درصدی محقق گردیده است.
مهدیان طی تماس های تلفنی با فرهاد جم زادیان رییس شعبه مهران ایلام، بهرام فلاحی دانا رییس شعبه ورامین، محمود شوقی زاده رییس شعبه چادگان استان خوزستان، امین علی مرادی رییس شعبه لردگان و نوید صابری رییس شعبه میانه آذربایجان شرقی گفت: ایجاد ترکیب بهینه منابع سپرده ای از ملزومات و راهبردهای بانک برای ایجاد شرایط مناسب جهت فعالیت توسعه ای است که گزارش مالی ۹۹ نشان دهنده افزایش سهم منابع ارزان قیمت از ۳۸ درصد به ۴۰ درصد در مجموع سپرده های بانک است. مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: افزایش حجم خدمات تخصصی در شعب موجب گردیده درآمد حاصله شعب در سال ۹۹ با ۶۰ درصد رشد مواجه گردد، و این در حالی است که رشد درآمدها در سال ۹۸ با ۲۴ درصد رشد مواجه بوده است. مهدیان خاطر نشان کرد: تحلیل های آماری بیانگر آن است رشد درآمدها دو و نیم برابر رشد هزینه ها شتاب داشته است. وی با اشاره به اهتمام مجموعه بانک بر رعایت اصول حرفه ای جهت کنترل هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی گفت: تا حد امکان و در حدی که کنترل هزینه ها موجب کاهش کیفیت خدمات و کاهش رضایت مشتریان نگردد، بر اصل صرفه جویی و افزایش بهره وری عوامل پای بند بوده ایم . مدیر عامل بانک در این مکالمات جویای سلامتی همکاران شعب گردید و با استماع نقطه نظرات و پیشنهادهای همکاران در جریان آخرین وضعیت کنونی شعب و برنامه های بهبود عملکرد قرار گرفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن