یادداشت

شناسایی بانیان وضع موجود ؟؟؟؟

دکتر عباسی استاندار گیلان در نمازجمعه رودسر در خصوص تغییرات مدیران و استفاده از عاملان و بانیان وضع موجود اظهار داشت همه موارد شناسایی شده و کسانی که بانیان وضع موجود بودند و عملکردشان ضعیف بوده، هیچ یک روی کار نیستند و اگر کسانی هم هستند تا حدودی کارشان رضایت بخش بوده است.
پ. ن:
1- استاندار گیلان که سه دور نماینده مجلس بوده و دیگر نمایندگان گیلان اصولا بانیان وضع موجود نیستند؟؟؟؟؟
2- مدیران بانک های استان که قرص و محکم سر جای خود ایستاده اند و حتی به مصوبات ستاد تسهیل اعتنا نمی کنند ، از بانیان وضع موجود نیستند؟؟؟
3- برخی از مدیران قبلی که هم ناکارآمدی و هم فساد آشکاری دارند و هنوز در مصدر امور هستند ، از بانیان وضع موجود نیستند؟؟؟
4- معاونان مدیران و فرمانداران قبلی که به نوعی شریک آنان در تولید مشکلات بوده اند و امروز ارتقا یافته و مدیر شده اند، از بانیان وضع‌موجود نیستند؟؟؟
5-برخی از مدیران ستادی استانداری و منطقه آزاد انزلی که هنوز جا به جا نشده اند یا شناسایی نشده اند و یا از کارشان رضایت وجود دارد از بانیان وضع‌موجود نیستند؟؟؟
6- بانیان وضع موجود فقط در قوه مجریه هستند؟؟ آیا مشمول حراست ها و بازرسی دستگاه ها و دستگاه های نظارتی استان نمی شود؟؟؟؟؟
7- پیش نهاد می شود آقای استاندار تعریف خود را از بانیان وضع‌موجود ، محدوده زمانی اطلاق این عنوان، سطح بندی بانیان، مختصات رفتاری، چگونگی شناسایی و نحوه برخورد با آنان را و … تبیین نمایند.
8-سخنان استاندار در نمازجمعه رودسر در پاسخ به انتقاد سردار علیزاده رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان از عملکرد نماینده عالی دولت، ارزیابی شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن