سیاسی

سلیمی: استقلال مهمترین دستاورد ۴۰ ساله انقلاب است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که استقلال مهمترین دستاوردی است که انقلاب اسلامی با مقاومت در برابر قدرت های استکباری در طول چهار دهه به آن دست یافته است.

به گزارش تفاهم آنلاین به نقل از ایسنا، اصغر سلیمی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهار دهه گذشته، بیان کرد: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته استقلال کشور است. جمهوری اسلامی ایران زیر سلطه قدرت های استکباری به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی نرفت و علی رغم فشارها و زورگویی ها استقلال را برای کشور به ارمغان آورد. استقلال جمهوری اسلامی در دنیا بی نظیر است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه اظهار کرد: حمایت از مستضعفان و جبهه مقاومت از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است. در ادامه مسیر نیز نیاز داریم تا با همفکری و همکاری، مشکلات کشور را حل کنیم. اتحاد و همدلی بین مسئولان از مواردی است که باید از این پس بیشتر به آن پرداخته شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: ما نیاز داریم تا با همفکری و همدلی مسئولان از همه ظرفیت های کشور به ویژه جوانان و نخبگان استفاده کرده تا بتوانیم در برابر فشارهای دشمن ایستاده و مشکلات خود را با تکیه بر درون حل کنیم. جبهه استکبار تمام تلاش خود را علیه جمهوری اسلامی به کار گرفته است و راه شکست آن ها همدلی و همفکری است.

سلیمی در پایان تاکید کرد: از نظر بنده تاثیرگذارترین افراد در طول تاریخ انقلاب، حضرت امام (ره) بودند که این نهضت را آغاز کرده و بعد از ایشان مقام معظم رهبری هستند که با درایت و تدبیر انقلاب را به مسیر درستی هدایت کرده اند. در دوران جنگ نیز ما با اتحاد و همدلی توانستیم در برابر دشمن بایستیم و حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن ندهیم. ما در آن دوران توانستیم بر همه مشکلات غلبه کنیم و می توان آن را تاثیرگذارترین زمان در تاریخ انقلاب نامید. با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس ما می توانیم از بسیاری از مشکلات عبور کنیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن