فرهنگی

رحیم نوروزی با اشاره نقشش در «پس از باران»: فرخ بد نبود، عقده‌ ای بود!

رحیم نوروزی، ایفاگر نقش «فرخ» در سریال «پس از باران» عنوان می‌کند بازی در این نقش سکوی پرتابش به دنیای هنر بود.

به‌ گزارش تفاهم آنلاین به نقل از ایسنا، رحیم نوروزی ـ بازیگر ـ به‌ بهانه بازپخش سریال «پس از باران» در کانال فارسی این شبکه، با آی‌ فیلم به گفت‌ و گو پرداخت.

وی در این باره عنوان کرد: زمانی که فیلمنامه سریال «پس از باران» به دستم رسید، تئاتر کار می‌ کردم و گویا بازی من را در تئاتر دیده بودند که سریال «پس از باران» به من پیشنهاد شد. وقتی فیلمنامه را خواندم از همان ابتدا مشخص بود این سریال، سریال متفاوت و پرطرفداری می‌ شود؛ زیرا هم تیم کارگردانی خوب بود، هم فیلمنامه از همان ابتدا قوی نوشته شده بود و هم اینکه تمام عوامل چه در مقابل دوربین چه در پشت دوربین به خوبی چیده شده بودند.

نوروزی که در سریال «خانه امن» با کاراکتر متفاوتی ظاهر شده است، بازی در نقش فرخ را سکوی پرتابش به دنیای هنر دانست و عنوان کرد: زمانی که فیلمنامه را به من دادند نگفتند کدام نقش برای من است. من در آن دوران جوان بودم و چند نقش از جمله نقش غلام را به من پیشنهاد دادند. برای من هم مهم این بود که نقشی داشته باشم که بتوانم توانایی‌ های خودم را نشان بدهم. نقش فرخ برای شروع خیلی مناسب به نظر می‌رسید و باعث شد در میان مردم شناخته شوم.

بازیگر نقش «فرخ» در این سریال در پاسخ به این پرسش که اگر به ۲۰ سال قبل برگردید، باز هم همین نقش را می‌ پذیرید، اظهار داشت: قطعا من نقش فرخ را باز هم انتخاب می‌ کردم. به نظر من فرخ مشکلات درونی داشت و یک سری عقده که نشان دادن آن عقده‌ ها برای بازیگر چالش است. من نقش فرخ را دوست دارم. به نظرم بیشتر از ذات بد که خیلی‌ ها فکر می‌ کنند فرخ بدجنس است، فرخ از مشکلات روحی رنج می‌ برد و احساس تنهایی می‌ کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن