بانک-بیمه-بورس

راه‌اندازی بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از کرونا توسط بیمه تعاون به رشد صنعت بیمه کمک می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: راه‌اندازی بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از کرونا توسط بیمه تعاون موجب خوشحالی است و باعث رشد صنعت بیمه می‌شود.

به گزارش تفاهم آنلاین


، محمدرضا احمدی سنگری در آیین رونمایی از بیمه زندگی بیمه تعاون گفت: کشور ما در صنعت بیمه از حد متوسط دنیا عقب‌تر است اما جوانان پویا و مدیران این صنعت با همت بلند و آینده‌نگری می‌توانند در رشد این صنعت مؤثر باشند و راه‌اندازی بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از کرونا توسط بیمه تعاون در همین مسیر قرار دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: کسب‌وکارها با برخورداری از پوشش بیمه‌ای در مواجهه با تعطیلی ناشی از کرونا، آرامش و امنیت پیدا می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به ضرورت ارتقای فرهنگ بیمه در بین خانواده‌ها تصریح کرد: باید به‌گونه‌ای تلاش شود تا خانواده‌ها بیشتر در فضای بیمه قرار بگیرند و فرهنگ بیمه بیش از پیش در سطح جامعه نهادینه شود.

احمدی با استقبال از طرح بیمه زندگی بیمه تعاون اظهار داشت: امروز برای نخستین‌بار واحد تخصصی بیمه‌های زندگی بیمه تعاون در شهر رشت افتتاح شده و محصول «بیمه زندگی» در این شهر که شهر «اولین‌ها» است، رونمایی می‌شود که مایه خرسندی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن