صنعت-معدن-تجارت

خدمات پس از فروش گروه بهمن الگویی برای شرکت‌های علاقه‌مند به توسعه کیفی

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران معتقد است؛ طی چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری در گروه بهمن شاهد بودیم و حتی این مجموعه توانسته فراتر از استاندارهای داخلی گام بردارد.

به گزارش تفاهم آنلاین، اشکان گلپایگانی مدیر عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( (ISQIبا اشاره به مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی گروه بهمن گفت: سال هاست در ایران تلاش می کنیم تا استانداردهای خدمات پس از فروش را به سطح استانداردهای جهانی برسانیم و مواردی که در خودروسازی های بزرگ جهان رعایت می شود را بتوانیم در نمایندگی های خودروسازان داخلی پیاده سازی کنیم.

وی افزود: تلاش های زیادی در این زمینه صورت گرفته است، دستورالعمل ارزیابی خدمات پس از فروش که از سال ۱۳۷۵ در دستور کار قرار گرفته است، الگو برداری از استانداردهای شرکت های متفاوت خارجی است که عمدتا مشغول فعالیت در ایران بودند و به صورت تجمیع درآمده تا هر آنچه که قابل اشتراک در تمام شرکت های خودروسازی است را بتوانیم پیگیری و اعمال کنیم و شرکت ها نیز هدف گذاری کردند تا بتوانند به این شاخص ها نزدیک و حتی فراتر از این شاخص ها عبور کنند.

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خاطرنشان کرد: امروز گروه بهمن با الگو برداری دقیق از شرکت های بین المللی توانسته حتی فراتر از استانداردهایی که در داخل تعریف کردیم گام بردارد و با توجه به پتانسیل خوبی که در این گروه خودروسازی وجود دارد و پیشرفت چشمگیری که طی سال های اخیر شاهد بودیم، امیدواریم به صورت فرآیندی، سازماندهی خوبی در آن صورت گیرد و بتواند به الگویی برای سایر شرکت های علاقه مند به توسعه کیفی تبدیل شود.

گفتنی است گروه بهمن در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر و جلب رضایت مشتریان خود، اقدام به افتتاح مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی مطابق با استانداردهای جهانی در سایت دو واقع در کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص کرده است. این مرکز دارای رتبه ۱ کیفی بوده و شامل ۱۴ واحد پذیرش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، سالن انتظار، کافی شاپ، بخش امانات و غیره بوده که در طراحی همه این فضاها از المان های زیبا استفاده شده است.

این نمایندگی در حال حاضر روزانه ظرفیت پذیرش ۸۵ دستگاه خودرو را دارد و در اوایل خرداد ماه سال ۱۴۰۰، با اضافه شدن دو سالن جدید به این مجموعه ظرفیت پذیرش به روزی ۲۱۸ دستگاه افزایش پیدا می کند. این مرکز خدمات پس از فروش پیشرفته دارای ۱۱۰۰ متر فضای سرپوشیده بوده که ۱۵۰ متر مربع آن فضای لوکس جهت استراحت و استقرار مشتریان تعبیه شده است و در صورت تمایل می توانند به مراحل تعمیر و سرویس خودروهای خود نظارت کنند چرا که محل استراحت و استقرار آنها مشرف به سالن تعمیرات و خدمات است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن