بانک-بیمه-بورس

جوایز برندگان مرحله اول قرعه کشی جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان اهدا شد

آیین تقدیر و اهدای جوایز مرحله اول قرعه‌کشی ” جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان ” روز سه‌شنبه 6 اردیبهشت‌ ماه سال جاری با حضور نمایندگان بانک و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در محل کار برندگان برگزار شد و رضا اله یاری، برنده جایزه یک میلیارد ریالی و حسین دل فراز و سودابه شاهپوری دو برنده 500 میلیون ریالی این جشنواره، جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین گفتنی است؛ جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان از بهمن‌ماه با شعار «اگه کارت‌خوان پارسیان داری، درهرحال برنده‌ای» با مشارکت بانک پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان آغاز و اولین مرحله قرعه‌کشی آن اسفندماه 1400، هم‌زمان با میلاد منجی عالم بشریت (عج) برگزار شد.

یک جایزه یک میلیارد ریالی، 3 جایزه 500 میلیون ریالی، 5 جایزه 200 میلیون ریالی، 15 جایزه 100 میلیون ریالی و 25 جایزه 50 میلیون ریالی، جمعاً به ارزش بیش از 6 میلیاردریال از جوایز نقدی این مرحله از قرعه‌کشی جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان است که به حساب‌های برندگان خوش‌اقبال واریزشده و جوایز تعدادی از این برندگان طی این مراسم به‌صورت نمادین به آنان اهدا شد.
این جشنواره تا پایان اردیبهشت 1401 ادامه داشته و قرعه‌کشی نهایی آن در ابتدای خردادماه برگزار خواهد شد.
شایان‌ذکر است؛ بانک‌پارسیان همواره ترویج و گسترش فرهنگ بانکداری الکترونیک در میان اقشار مختلف جامعه را در زمره رسالت‌های خود قرار داده و خلق ارزش‌افزوده بیشتر برای هم‌وطنان را هدف‌گذاری کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن