بانک-بیمه-بورس

جشنواره آفتاب ویژه شبکه فروش بیمه باران آغاز شد

جشنواره فروش شرکت بیمه باران با عنوان جشنواره آفتاب با هدف قدردانی از تلاش‌های مستمر شبکه فروش، شامل نمایندگان باران (نمایندگان موضوع آئین‌نامه‌های شماره ۷۵و ۹۶ مصوب شورای عالی بیمه) و کارگزاران رسمی بیمه و به منظور ارج نهادن به اعتماد متقابل شرکت بیمه باران و شبکه فروش آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از روابط عمومی، در طول مدت جشنواره، گزارشات روزانه، هفتگی و ماهانه در ارتباط با شاخص‌های عملکردی اجزای شبکه‌ فروش و ارائه خدمات شرکت از بابت تعداد بیمه‌نامه صادره، حق‌بیمه صادره و وصولی به تفکیک رشته‌های بیمه‌ای و همچنین به‌طور خاص، طیف بسیار متنوعی از سایر شاخص‌های عملکردی دفاتر بازاریابی و هماهنگی منطقه‌ای، از سوی باران تهیه و مستمراً به شبکه فروش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سی‌ام مهرماه مهلت پایانی جشنواره آفتاب است و پنجم آبان‌ماه نتایج نهایی آن از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت بیمه باران منتشر خواهند شد.

دو شاخص کلیدی قابل ارزیابی در این جشنواره، تعداد بیمه‌نامه و وصول حق بیمه است که میزان حداقل هدف در هر یک براساس جدول زیر در نظر گرفته خواهد شد.

حداقل هدف در وصول حق‌بیمه

شبکه ­فروشحداقل هدف در وصول حق­ بیمه
نماینده فروش بیمه زندگی (آئین ­نامه ۹۶)۱۰۰ (صد) میلیون تومان
نماینده حقیقی بیمه (آئین­ نامه ۷۵)۲۰۰ (دویست) میلیون تومان
کارگزاری رسمی بیمه (آئین ­نامه ۹۲)۲۰۰ (دویست) میلیون تومان

حداقل هدف در تعداد بیمه‌نامه

 شبکه­ فروشحداقل هدف در تعداد بیمه­ نامه صادره جدید 
نماینده فروش بیمه زندگی (آئین­ نامه ۹۶)۲۰ فقره بیمه­ نامه
نماینده حقیقی بیمه (آئین ­نامه ۷۵)۳۰ فقره بیمه ­نامه
کارگزاری رسمی بیمه (آئین ­نامه ۹۲)۳۰ فقره بیمه­ نامه

همچنین جوایز برگزیدگان به شرح زیر است: رتبه اول: ۲۰ میلیون تومان رتبه دوم: ۱۰ میلیون تومان رتبه سوم: ۵ میلیون تومان همچنین به منظور تشویق شبکه فروش، به نمایندگانی که حداقل اهداف تعداد بیمه‌نامه صادره و  وصول حق بیمه در طول مدت جشنواره را محقق کنند، جوایز ۵ میلیون تومانی به قید قرعه اهدا خواهد شد.

امتیاز نمایندگان، براساس ابلاغیه صادرشده محاسبه خواهد شد؛ این ابلاغیه در کانال تلگرامی بیمه باران به آدرس telegram.com/BaranLifeIns  قرار گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن