البرز

جانمایی آثار خوشنویسی در شهر جدید هشتگرد

شهرداری شهر جدید هشتگرد در اقدامی تصویر آثار خوشنویسی بزرگان خط ایران زمین را بر سازه‌های تبلیغاتی این شهر جا نمایی کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین، شهردار شهر جدید هشتگرد در این رابطه اظهار داشت: این اقدام شهرداری در راستای زیباسازی سیما و منظر شهری صورت گرفته است و در اولین قدم آثار زیبای خطاط برجسته کشوری استاد غلامحسین امیرخانی بر سازه‌های شهر نقش بسته شد.

محسن مجذوب، هنر خوشنویسی را یکی از اصیل‌ترین هنرهای ایرانی دانسته و تصریح کرد: خوشنویسی بی‌حاشیه‌ترین هنر اصیل ایرانی است که در خدمت فرهنگ و هنر کشور بوده است.

وی، پیشینه تمدنی ایران را حاکی از حضور اقوام و قبایل مختلف در این سرزمین دانست و اظهار داشت: این پیشینه تمدنی در تنوع آثار خوشنویسی به خوبی نمایش داده شده است و نگاه به آثار بزرگان این هنر برای دقایقی هرچند کوتاه در سطح شهر هشتگرد روح لطیف شهروندان را جلا خواهد داد. لذا استفاده از آثار بزرگان هنر خط و خوشنویسی جهت زیباسازی سیمای شهر یکی از موضوعاتی است که شهرداری جهت اجرای آن اقدام نموده است.

شهردار شهر جدید هشتگرد در پایان سخنان خود از شهروندان تقاضا کرد که نقطه نظرات خود در این زمینه را از طریق کانال‌های ارتباطی روابط عمومی ٤٤٢٦٦٤١٣، سامانه ١٣٧ شهرى و شماره ٠٩٠١١٢١٣٨٣٨ ارتباط مستقيم با شهردار با شهرداری در میان بگذارند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن