مناطق آزاد-گردشگری

تکمیل پروژه‌های زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می‌گیرد

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در بازدید از فرآیندهای اجرایی طرح‌های زیرساختی این منطقه بر لزوم تسریع در تکمیل این پروژه‌ها تاکید کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین، سیدمهدی نقوی در تداوم بازدیدهای میدانی و بررسی حضوری فرآیندهای اجرایی طرح‌های زیرساختی منطقه آزاد انزلی از مجتمع بندری کاسپین و کارگاه ساخت مسیر ریل راه‌آهن بازدید به عمل آورد.

اولین بخشی که از سوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی مورد توجه قرار گرفت، نظارت مستقیم بر فرآیند عملیات ترخیص محموله پنجاهمین کشتی حامل کالاهای کانتینری از مسیرکریدور چین، قزاقستان، منطقه آزاد انزلی به بندر کاسپین در سال جاری بود، در مرحله بعد مراحل اجرایی تکمیل طرح‌های سرمایه‌گذاری اسکله رو رو که توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در حال ساخت می‌باشد و همچین نوسازی موج‌شکن غربی منطقه مورد بازدید قرار گرفت.

سرپرست منطقه آزاد انزلی

در این برنامه، گزارشی از آخرین روند اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در حال اجرا در این مجتمع بندری ارایه شد و مهندس نقوی از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه‌های پیش روی در مسیر سرعت بخشی به فرایند احداث اسکله‌ها و موج‌شکن قرار گرفته و دستورات لازم را صادر کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه از قطعه در حال ساخت مسیر راه‌آهن که در محدوده این منطقه واقع شده، دیدار کرد و بر لزوم تسریع در عملیات احداث این طرح با توجه به تأکید رییس جمهور به عنوان یک پروژه ملی کشور که دارای بازخوردهای بین‌المللی برای جمهوری اسلامی است، تصریح کرد.

در پایان نیز از طرح در حال ساخت نوار تجاری مجتمع پردیس صنایع دستی منطقه که به منظور فرآهم نمودن شرایط لازم جهت تجاری‌سازی تولیدات صنایع دستی ساکنین منطقه و هنرمندان استان در حال ساخت می‌باشد، بازدید به عمل آورد.

گفتنی است که در این برنامه اعضای هیئت مدیره، به همراه معاونین بندری و حوزه خزر، فنی و عمرانی حضور داشتند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن