مناطق آزاد-گردشگری

تلاش منطقه آزاد انزلی در کمک به تنظیم بازار روغن خوراکی کشور

آغاز عملیات ترخیص و بارگیری ۴۰ هزار تن روغن خام خوراکی از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین؛ با نظارت میدانی مهندس علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ، ابوالقاسم یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان و مهندس امین افقی معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان عملیات اجرایی بارگیری وترخیص محموله های روغن خام خوراکی به مقاصد کارخانجات تولیدی آغاز و این عملیات بدون وقفه و بصورت شبانه روزی دنبال خواهد شد.

لازم به ذکر است این محموله های روغن که در یک ماهه اخیر به این مجتمع بندری واردشده و ترخیص آن به صورت ویژه در دستور کار قرارگرفت، که با صدور مجوزهای قانونی ترخیص تمامی ۴۰ هزارتن موجود در مخازن این مجتمع بندری جهت تأمین نیازهای کارخانه های تولیدکننده روغن خوراکی آغاز شد.

گفتنی است در یک ماه اخیر با هشت فروند کشتی تانکر این حجم روغن وارد بندر کاسپین شده، بندری که با وجود زیرساختهای مناسب ایجاد شده توسط بخش خصوصی و سازمان، زمینه تسریع در تخلیه و بارگیری روغن خام خوراکی را فراهم نموده و به یکی از مبادی تامین کالای اساسی کشور تبدیل شده است.

از آغاز راه اندازی بندر کاسپین تا کنون بیش از ۵۶۰ هزار تن روغن خام از طریق این بندر وارد و به واحد های تولیدی حمل شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن