بانک-بیمه-بورس

مدیرعامل بانک صادرات ایران در نخستین سفر استانی خود در جمع کارکنان استان سیستان و بلوچستان: تسلط بر خدمات بانکی لازمه حفظ مشتریان است

​مدیرعامل بانک صادرات ایران در نخستین سفر استانی خود در جمع کارکنان استان سیستان‌ و بلوچستان گفت: رئیس شعبه باید بر اساس منابع، جایگاه مشتریان را شناسایی و مشتریان کلیدی را کرامت و حفظ کند و برای تحقق این هدف، شناخت مشتری و تسلط بر خدمات بانکی ، دو عامل راهبردی است.
به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، سیدضیاء ایمانی در جریان بازدید از ۱۲ شعبه این بانک در استان سیستان و بلوچستان در دیدار با روسای حوزه، شعب و کارکنان ستاد تاکید کرد: رصد مشتریان یکی از اولویت‌های مهم رؤسای حوزه‌ها و شعب است. رئیس شعبه باید بر اساس منابع، جایگاه مشتریان را شناسائی و مشتریان کلیدی را تکریم و حفظ کند و برای این تحقق این هدف دو عامل شناخت مشتری، آگاهی و تسلط کامل تمامی همکاران به خدمات، محصولات و قابلیت‌های بانک صادرات ایران و همچنین استفاده از ابزارهای مختلف بانکی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مدیرعامل بانک صادرات ايران درباره خصوصیات اخلاقي مردمان اين استان افزود: مهمترين خصوصيات اخلاقي مردمان سيستان و بلوچستان اخلاص، صفا، يکرنگي، صداقت رفتاري و کاري و همچنين سخت‌کوشي است.
وی در این سفر، شعب و واحد‌های ستادی این بانک در استان سیستان و بلوچستان در شهرهای زابل و زاهدان را مورد بازدید قرار داد و دستور و تأکید لازم را برای بهبود شرایط خدمت‌رسانی به مردم شریف استان، افزایش سهم بازار، کنترل نقدینگی و تخصیص منابع برای حمایت از کسب‌وکارها و تولید و اشتغال در استان صادر کرد.
ایمانی در فضایی صمیمانه با کارکنان صف و ستاد بانک، از نزدیک در جریان روند خدمت‌رسانی، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانک در این استان قرار گرفت و ضمن بررسی منابع، مصارف، مطالبات و شاخص‌های عملکردی، راهکارهای عملیاتی ارتقای بانک و الزامات تقویت همکاری با مشتریان و مردم این استان را مورد تاکید قرار داد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در شهرستان زابل از شعب؛ روستایی هیرمند، زهک، هامون، غدیر، میدان بسیج، بعثت و مرکزي شهر زابل بازديد و با همکاران اين شعب ديدار، گفتگو و رهنمودهاي لازم را در جهت رسيدن به اهداف تعيين شده عنوان کرد.
ایمانی در شهر زاهدان ضمن دیدار با تمامی کارکنان ستاد مدیریت شعب بانک در این استان، از شعب «آزادی»، «امام خمینی(ره)»، «مشاهیر» و «زاهدان» بازدید و با همکاران این شعب نیز دیدار و بر حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید تاکید کرد.
حمیدرضا پاکدل، مدير شعب استان سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی توجه ویژه مديرعامل بانک صادرات ايران به این استان، از تلاش و همراهي همکاران توانمند و دلسوز استان، کسب بهترين راندمان کاري را با حداقل امکانات و تحمل سختي‌ها در شرايط سخت و ناگوار با همدلي و همفکري، از خصوصيات مردمان کويري عنوان کرد .
گفتنی است معاونت‌های اعتبارات و امور شعب و مدیرامور حوزه مدیریت و ارتباطات، مدیرعامل بانک را در این سفر همراهی کردند.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن