صنعت-معدن-تجارت

بازدید معاون وزیر صمت از خطوط تولید ایران‌خودرو

معاون وزیر صمت (صنعت، معدن و تجارت) از خطوط تولید محصولات جدید ایران‌خودرو بازدید کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین، محسن صالحی‌نیا در این بازدید، تمرکز بر توسعه محصول، طراحی زیبا و بهبود کیفیت از طریق تعامل حوزه تحقیق و توسعه شرکت ایران‌خودرو با مراکز دانش‌بنیان را مهم دانست و بیان کرد: حداکثر مشترک‌‍سازی قطعات خودروهای هر پلتفرم به رونق زنجیره تامین و توان‌افزایی سازندگان قطعات و همچنین کاهش قیمت تمام شده خودرو به دلیل صرفه‌های واحد مقیاس و حفظ حقوق مشتریان می‌انجامد.

وی اظهار داشت: در راستای راهبرد جهش تولید شاهد اجرای مناسب سیاست‌گذاری انجام شده وزارت صمت و ایدرو در این ‌خودروسازی بوده‌ایم، به گونه‌ای که در ۸ ماهه امسال افزایش تولید ۶۰ درصدی معادل حدود ۱۲۰ هزار دستگاه نسبت به سال گذشته اتفاق افتاده است.

به گفته رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با ادامه این روند شاهد بهبود و شتاب بیشتر پاسخ به تقاضای مصرف‌کنندگان و کاهش التهاب‌های سوداگرانه بازار خودرو خواهیم بود.

صالحی‌نیا با اشاره به اقدامات انجام شده در توسعه کیفی محصولات جدید در دست ساخت ایران‌خودرو گفت: در بعد جهش کیفی تولید نیز با وجود تنگناهای تحریم و شرایط کرونا، ارتقاء کیفیت موتور خودروها و حرکت به سمت مصرف سوخت کمتر و تطابق با استاندارد‌های بسیار بالاتر ایمنی را در طراحی محصولات جدید شاهد هستیم که امیدواریم با عرضه این محصولات به بازار افزایش رضایت مصرف‌کنندگان را شاهد باشیم.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
Histats.com © 2005-2020 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website PRIVACY POLICY - Check/do opt-out